Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megpróbálnátok lebeszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálnátok lebeszélni, hogy irjak az exemnek?

Figyelt kérdés

Ma véletlenül összefutottunk a volt barátnőmmel, és igencsak felzaklaltott az élmény. Kilenc éves kapcsolat volt és már három éve, hogy szakitott. Nehezen tettem túl magam rajta, még mostanában is előfordúl, hogy 1-2 hetente vele álmodok.

Először az anyja jött oda csevegni, majd 2-3 perc után megjelent ő is (addig talán parkolóhelyet keresett). Csak néhány szót váltottunk, ki hogy van stb. Leginkább az anyukájával társalogtam, és az exemmel kerültem a szemkontaktust.

Azóta csak rá gondolok, nagyon hiányzik. Szeretném megölelni és beszélgetni vele, nehezen tudom megállni, hogy ne irjak neki, pedig tudom, hogy hiba lenne. Azóta is azzal a sráccal van aki miatt elhagyott.



2021. febr. 26. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Én ugyan nem beszéllek le. Nyugodtan röhögtesd ki magad. Amikor kettesben olvasgatnák amiket leirnál, meg közösen fogalmaznák meg a választ. Szerintem nagy sikered lenne.
2021. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél szánalmas. Legyen már benned tartás!
2021. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhagy másért, de azért odamegy az anyjával hozzád bájcsevegni..... Tudom, hogy nehéz, de az ilyen mérgező kapcsolatokat iktasd ki az életedből. Valószínűleg a csaj azért is ment oda, hogy aztán megint rágódj rajta, aminek következtében ráírsz, miután majd röhöghet rajtad az új pasijával..... Szerintem ennyi indok elég ahhoz, hogy ne írj rá.
2021. febr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ha egyedül lett volna akkor oda sem jön, csak az anyukája akart látni. Ezekután pedig talán gáz lett volna, ha mindeközben az autóban várakozik.
2021. febr. 26. 16:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok: de az anyja pláne minek ment oda hozzád?
2021. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 jó kapcsolatban voltunk mindig, kedvelt éngem.
2021. febr. 26. 17:19
 7/11 Noren1989 ***** válasza:
Én se beszéllek le. Növessz tököt és agyat.
2021. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem mindegy ráírsz-e.
2021. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Én ráírtam az exemre. Utána sokkal jobban hiányzott, de legalább még szánalmasnak is éreztem magam (mégcsak nem is válaszolt xD)... Sok sikert :D
2021. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy ráírj, az annyira szánalmas! Főleg hogy azzal van a mai napig akiért elhagyott???? NE!
2021. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!