Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megpróbálnátok lebeszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálnátok lebeszélni, hogy irjak az exemnek?

Figyelt kérdés

Ma véletlenül összefutottunk a volt barátnőmmel, és igencsak felzaklaltott az élmény. Kilenc éves kapcsolat volt és már három éve, hogy szakitott. Nehezen tettem túl magam rajta, még mostanában is előfordúl, hogy 1-2 hetente vele álmodok.

Először az anyja jött oda csevegni, majd 2-3 perc után megjelent ő is (addig talán parkolóhelyet keresett). Csak néhány szót váltottunk, ki hogy van stb. Leginkább az anyukájával társalogtam, és az exemmel kerültem a szemkontaktust.

Azóta csak rá gondolok, nagyon hiányzik. Szeretném megölelni és beszélgetni vele, nehezen tudom megállni, hogy ne irjak neki, pedig tudom, hogy hiba lenne. Azóta is azzal a sráccal van aki miatt elhagyott.



2021. febr. 26. 16:03
1 2
 11/11 today.tomorrow. ***** válasza:

Szerintem se írj neki! Természetes, hogy 9 év nem múlik el nyomtalanul, főleg ha a szülők is kedveltek, és te is biztos mindent megtettél a kapcsolatért. Óriási közhely,de ezen szerintem csak az idő segíthet és egy új kapcsolat. Kell, hogy új ingerek érjenek, és ne a múltban élj!

Azóta neked volt már valakid? ha egy kicsit leülepedett a találkozás élménye, kezdj el ismerkedni. Legalább egy bűfelejtő hancúrpajtást keress magadnak. Ezt nőként tanácsolom neked!

2021. febr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!