Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hozzátok mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzátok mennyi idő után akart visszamenni az exetek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszi, valamint hogy tartottátok-e a kapcsolatot a köztes időben.

2021. márc. 2. 21:48
1 2
 1/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Egyik sem. Soha. Az megint más kérdés, hogy én sem vagyok rájuk kíváncsi.
2021. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
30/F
2021. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

3 hónappal a szakítás után. Közben nem tartottuk a kapcsolatot.


34n

2021. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Nem tartom vele a kapcsolatot. 3 hónapja szakítottam vele, mert csajozott,azóta együtt is vannak. Én nem kerestem azóta, sőt, le is tiltottam. Pár hetente felbukkan újabb és újabb telefonszámokról. Először csak bocsánatot akart kérni, majd beszólt, hogy biztos van már valakim, stb. Elkuldtem melegebb éghajlatra. Azt mondta (már századjára kb), hogy soha többet nem keres. Ismét volt pár hét szünet, megint megkeresett új számról, mintha mi sem történt volna,mert ő csak tudni szeretné, jól vagyok-e. Én nem értek ehhez, de mindenki szerint puhatolózik, mert jönne vissza. Máskülönben békén hagyna, pláne úgy, hogy most kéne úszkálnia a rózsaszín ködben az új szerelmével, nem rajtam kattogni még hónapok után is. Én továbbra sem keresem, majd meglátjuk, kinyögi-e valaha, mire megy ki a játék. :D
2021. márc. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 peca1000 ***** válasza:
100%
Jó 20 év után elkezdett èrdeklődni, hogy mi van velem :)
2021. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első zaklatott sokáig, több mint 2 évig folyamatosan szünet nélkül. A másik nem keresett, lassan fél éve szakítottunk. Egyszer meglátott, odajött dumálgatni, de nem voltam rá vevő. Nem visszaszerzési szándéka volt, neki már egyáltalán nem jelentettem semmit (szerintem jó ideje már, vagy talán sose) és haverkodni akart...! 🙄🙄🙄🙄😑
2021. márc. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

3 év után keresett meg.

Anno csak 4 hónapot voltunk együtt, majd ő dobott ki. Pl le is tiltott facen.

Nekem azóta van párkapcsolatom.

Tavaly ősszel keresett fel, azóta 3-szor találkoztunk (csak sétálgattunk, beszélgettünk). Utoljára bevallotta hogy vissza akar kapni. Eszem ágában sincs visszamenni hozzá, de várom a legjobb alkalmat, hogy jól megalázzam és elküdjem melegebb éghajlatra.

2021. márc. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7-8 hónap. Miután felmondtam a munkahelyemen, közölte, hogy nem vagyok már a szemében férfi és amúgy is kihült ez a kapcsolat (6 év után). Le/félre-lépett az egyik kollégájával én meg kiadtam az útját. A vagyonmegosztás során a bank közölte, hogy jobban örülne, ha én venném át a közös hitelünket, mert stabilabb az anyagi helyzetem (kb egy hónapig voltam munkanélküli, nem software mérnökökkel van tele a munkaügyi-hivatal :)). Ezután kezdett el teperni visszafelé. Pár hónapig még dugtam, amíg rá nem jött, hogy ez a hajó elment...
2021. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak az egyik exem akart visszajönni, az az egy, akivel én szakítottam, 6 hónap után. Nem fogadtam vissza, nem működött volna, és nem bántam meg. 33/N
2021. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Köztes időben külföldön voltunk, egy sátorban. Talán 6 nap után.
2021. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!