Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezhet az alábbi problémára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet az alábbi problémára megoldás vagy ki út ?? Többi lentebb!

Figyelt kérdés

Az életem teljesen tönkre ment mióta a párom elhagyott. Szerettem őt tiszta szivemből mint férfi a nőt, ahogy ez a mai napig nem változott semmit. De mostanra elengedett, pontosan mint két idegen olyanok lettünk egymásnak.Ez miatt teljes mértékben a szakadék szélén állok. Bármit teszek/cselekszem (sportolok,itthon tevékenykedem, sétálok lazitok,programokat találok magamnak) az sem segit.

Már 2.éve van hogy külön élünk de napról napra eszembe van.Hiányzik számomra, a hangja a nevetése az érintése a gesztusai az illata egy szóval mindene aki ő maga!Ha meglátom őt levegőt kapkodva elkezdek remegni és nem tudom mi lenne ami ezt megváltoztatná bennem! A szivem majd kiugrik helyéről. Képtelen vagyok bele törödni hogy neki más van vagy épp lessz. Most pár napja kb 1-1,5hete minden reggel az ágyból kelve akkaratlanul is patakokban folyik a könnyem és konkrétan annyira hiányzik! Egykor született egy gyermekünk aki miatt muszály látnom napi 1 alkalommal és kellő idöt sem adhatok magamnak hogy kissé jobb legyen hiszen a gyereket nem hagyom hogy ne lássam 1-2napnál tovább !

Más lánnyal próbálkoztam elkeseredésemben de csak őt látom benne e véget nem ment! Szóval nem tudok kapcsolatban lenni hisz nem megy mást kihasználni egyikönk számára sem lenne normális kielégitő hosszútávú stabil kapcsolat.

Annyira a szakadék legszélén állok mostanra (még igy 1,5-2 év elteltével is) hogy kezdek magamba zuhanni és semminek nem látom értelmét. Mostanra elfordultam mindenkitől és semminek/semmiben nem látom örömöm és boldogságom egy percnyire sem. Ez aggasztó és kegyetlenül boldogtalan az életem ez miatt!

24/F


Ha vettél időt a fentiek elolvasására kérlek komolyan kommentelj. Ez nem egy troll kérdés! Hihetetlenül nagy a probléma mostanra. Épp ezért kérlek téged értelmes számomra lehetőleg hasznos kommenteket szeretnék. De akkár privátban is irhatok! Előre is nagyon szépen köszönöm! Szép napot kivánok mindenkinek !



2021. márc. 3. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez szerintem már nem a gyikes kommentelő kompetencia. Sokkal inkább egy szakemberé.


Természetes, hogy egy hosszú kapcsolat után mindenki értéktelennek érzi az életét, de nem két éven keresztül. Bár neked eleve nehezebb a továbblépés, hiszen látod.


A saját érdekedben érdemes lenne felkeresned egy pszichológust. :(

2021. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Sajnálom.
2021. márc. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb. 2 , 2 és fél év után szokott rendben lenni a lelkiállapotom ilyen esetek után. Addig én is csak egyre hívogatom a lelki elsősegélyeket, van ilyen ingyenes telefon, írd be a google keresőbe.
2021. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne gyerek, legalább tudnál tőle távolságot tartani. Az valószinüleg segítene. Így k r.va nehéz a dolgod. Nekem is volt előző életem. Azóta a 2. feleségemmel nagyon jól érzem magam már lassan 9 éve. Demikor szakított velem az első feleségem (akkor én 27 éves voltam), akkor úgy éreztem, hogy vége mindennek. Én se láttam semmnek se értelmét. A gondolataim, mint egy beakadt lemez, csak jártak egyhelyben... kegyetlen volt... nekünk viszont nem volt gyerekünk, így nem volt gond teljesen megzsakítani vele a kapcsolatot. Azóta nem beszéltem vele, nem írtam neki, de még csak nem is néztem meg a Facebook profilját... ez segített. Most már úgy érzem, hogy képes lennék vele úgy beszélni, hogy nem kavarna fel (ehez kellett pár év), de semmi okom őt keresni, úgyhogy nem is keresem. A gyerek eléggé bonyolítja a dolgodat. Nem is tudok rá megoldást. Illetve csak azt tudom javasolni én is, hogy menj el egy pszichológushoz. Mi is voltunk még a volt feleségemmel, és bár akkor még a házasságunk menmentése volt a cél, ami nem jött össze, de azt nagyon élveztem, hogy őszintén beszélhetek valakivel a problémáinkról. Nekem tetszett, próbáld ki te is. A lényeg, hogy előtted áll az élet, csak te nem mész sehová. El kell indulj, mert hidd el, fogalmad sincs, hogy mi vár még rád. Én abszolút nem tudtam akkor elképzelni, hogy mit kezdhetek magammal a volt feleségem nélkül. Most meg már csak mosolygok a dolgon.
2021. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!