Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szemét vagyok, ha szakítok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok, ha szakítok? Mi a megoldás a "közös barátok" problémára?

Figyelt kérdés

Ismerem a férfit régóta, de alig 1 hónapja vagyunk együtt. Az anyukáját 2 hete ismerem, egy igazi aranyszìvű nő. De úgy érzem a barátom túlságosan a szoknyája alá bújik, és az anyja is arra utalgat, hogy most legalább én vigyázok a fiára, meg ne sértsem meg, mert öngyilkos hajlamú. Ráadásul volt egy olyan megszólalása az anyjának, hogy az a terve, hogy két szintes ház, felsőben mi, alsóban ők, hogy közel maradjunk.

Meg a kereszténységet is próbálja rámtukmálni.

A vicc az, hogy olyanokban próbál megváltoztatni, amiről a barátomnak meséltem, mint pl ezt is, hogy nem vagyok vallásos.

Meg meséltem az évekkel ezelőtti öngyilkossági kísérletemről, utána meg az anyja mondogatta, hogy mindig van kiút, ne aggódjak, vele bármit megbeszélhetek. Beszéltem már erről a barátomnak, hogy kicsit szedje már

össze magát, de hiába.


Szóval úgy döntöttem

szakítani fogok ma, de egyrészt ugyanoda járunk szórakozni, közös baráti a baráti kör is. Félek én lennék a szemét.

Tényleg tündér egy család, de ez nekem sok, és nem tervezem második anyukaként egy túlbuzgó anyósjelölttel a hátamban leélni az életem.


2017. febr. 24. 03:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Közös a baráti kör is*
2017. febr. 24. 03:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Főleg nem úgy gondolom, hogy még a felső szinten is kell lakjatok:) Biztos jó lenne. Szakíts....ha bírsz. Biztos rád járnak majd utána.Nem irigyellek.De okos gondolat a szakítás, a legokosabb.A közös barátok ebbe ne akadályozzanak.
2017. febr. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem az exemmel jársz véletlen? Az aranszívű anyja csak addig volt az, míg ki nem jelentettem, hogy nem fogok megkeresztelkedni.

Na, onnantól kezdve utált.


Ráadásul az exem is ilyen tutyimutyi volt, 31 éves lététre önállóan képtelen bármit is megcsinálni. Határozottan jobb, hogy szakítottunk.

2017. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!