Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a normális reakció egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a normális reakció egy férfitől szakításkor?

Figyelt kérdés

Ti hogy reagáltatok?


Nem tudom hova tenni a volt barátom. Egy ideje sok a veszekedés és nem vagyunk jól meg egymással. Úgy érzem nem is szeret már úgy. Ezért mondtam, hogy jobb lenne, ha vége lenne vagy legalább egy ideig nem keresnénk egymást. Erre ő megkérdezte, hogy megölelhet-e még utoljára. Mondtam, hogy persze és lehetünk barátok ezentúl. Megölelt és éreztem, hogy nehezen veszi a levegőt, de vagy 5 percig szorított szó nélkül, majd fogta magát és egy "szia, minden jót" beszólással elhúzta a csíkot.


Ezek után tényleg nem tudom mit gondoljak róla.


2021. márc. 5. 23:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%

1.Nem lesztek barátok, ez hiú ábránd és teljesen irreális elképzelés mindenkitől aki ebben képes hinni.


2.Ő pedig egy elég teátrális figura, a régi főnökömre emlékeztet aki egy sima változást képes volt olyan drámaian előadni, mintha legalábbis a III.Világháború kerülne bejelentésre általa. Exed is ilyen, talán próbált is ezzel kicsit hatni rád.


3.Amúgy létezik erre "jó" reakció? Szerintem nem, egyedül olyan ami "elfogadható a másik félnek is", de ez nem egy objektív dolog. Elfogadhatatlant sokat lehetne mondani: támadás, manipuláció és egyéb tipikusan emberi dolgok.

2021. márc. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Mit kéne még gondolod róla?

Már nem.lesz része az életednek.

2021. márc. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Mit nem erteni? Azt, hogy megrazta? Hogy megindultsagot erzett? Ezt nem erteni?
2021. márc. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bármi előfordulhat... Nem értem ezen mi a kérdés? Megölelt és elment. Ez rendben van szerintem.
2021. márc. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól cselekedett.
2021. márc. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Megrázta a dolog. Lehet, hogy a te lelkednek könnyebb lenne ez a "maradjunk barátok", de neki nem.

Szakításkor a legegyszerűbb, ha kiölöd az exet az életed minden szegmenséből, az pedig nem megy, ha újra és újra felbukkan a másik olyanokkal, hogy "hiányzol" vagy hogy "mi van veled?".

Szerintem tök normálisan cselekedett. Mégis mit vártál volna? Győzködjön? Sírjon? Veszekedjen? Boruljon térdre és ígérje meg, hogy minden más lesz?

Megmondtad neki, hogy te ezt már nem akarod, ő meg elfogadta. Pont.

2021. márc. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor miért ölelt meg?
2021. márc. 6. 07:54
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Búcsúzott... Az tudod mi?
2021. márc. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem inkább hagyjad. Gondolom semmit nem csinált jól, ha a szakítást sem az általad elképzelt módon viselte.
2021. márc. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pillanat, amikor az enber boldogan öleli meg azt, aki elküldte:)
2021. márc. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!