Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális az, hogy szakításkor mindkét fél sírva fakad?

Figyelt kérdés
És alig tudják elengedni egymást, mintha nem lenne holnap.
2015. aug. 4. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor miért szakítanak?
2015. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az eltérő igények miatt
2015. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit értünk "igény" alatt?
2015. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi is igy szakitottunk. Csaladot szerettunk volna alapitani, de nem ment egyutt.

Nagyon nehez :(

2015. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bizony, jól mondta a második válaszoló, sajnos a mi esetünkben is az eltérő szexuális és találkozási igények miatti sorozatos veszekedések miatt jutott válságba a kapcsolat.
2015. aug. 4. 11:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Családot akartok és nem megy együtt? Az meg hogy?
2015. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt ilyen szakításom....egy ideig egyáltalán nem beszéltünk, most 15 év elteltével nagyon jóban vagyunk.

Az első olyan Nő volt életemben, akihez ragaszkodtam, nagyon nehéz volt elengedni, de be kellett látnom, hogy nagyon eltérő érékrendünk van. Külsőre nagyon bejöttünk egymásnak és a szex is jó volt. Fiatalok voltunk....

37F

2015. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem normális lehet. szerintem gyakran úgy szakítanak az emberek, hogy szeretik egymást, de valami olyan dolog áll kettőjük közé, amivel nem lehet mit tenni :/

nekem is volt ilyen, nagyon nehéz volt

2015. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
próbáljatok meg legalább barátok maradni, ha tudtok, már az is vmi, hátha nektek sikerül, és akkor kevésbé lesz rossz talán. :)
2015. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak az ilyen szakítás a normális.
2015. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!