Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hiányzik az exem. Megkérdezném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az exem. Megkérdezném tőle, hogy én hiányzom-e neki. Rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Szakítás óta csak ő keresett engem, de mindig elhajtom, letiltom. Ilyenkor állandóan felkavar és visszaesek a depis fázisba.. Tudom, hogy sokra nem mennék vele, de jól esne olvasni, hogy azért keres, mert hiányzom neki és hülye volt.

Múlt héten írt, próbált beszélgetni napokon keresztül, de végül leállítottam. Most persze minden nap várom, hogy ennek ellenére írjon, de nem ír. Majd megint akkor fog, ha már lenyugodtam.

Úgy írnék neki, de tudom, hogy nem szabadna.

Mit tegyek? :(


2021. márc. 10. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégjobban felkavarna. Ne tedd, kérlek, nem lenne célravezető: a továbblépést nehezíti, újra összejönni pedig nem lenne célszerű, elvégre minden bizonnyal nyomós okotok volt szakítani.
2021. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az a kérdező, aki 8 év után szakított? :/


Egyetértek az elsővel. Okkal szakítottál vele, ráadásul ennyi év után. Sajnos a szakítás után hajlamosak vagyunk csak a jóra emlékezni, arra nem, hogy mennyire szenvedtünk a kapcsolatban, főleg a vége felé.

2021. márc. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, hogy vele akarsz lenni, vagy sem.
2021. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Jobb, ha nem keresem továbbra sem.
2021. márc. 10. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nahát. Velem is ezt csinálja/csinálta az exem. Pedig én még mondtam is neki szakítás után hogy ne bukkanjon fel állandóan, ne keressen mert az nekem nagyon nehéz. (Ő nem szeretett már engem.)

Nem különösebben keresett, de ha meglátott utcán, egyből jött oda beszélgtni, stb... haverkodni akart, mindig is lebecsült engem is meg az érzéseim is iránta, amik így fél év után sem múlnak.

Letiltottam, ebből talán ért. Javaslom tedd ezt te is, mert te ilyenkor mindig reménykedsz, de ő nem akar semmit se (max kínozni...)!

2021. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!