Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért érzem úgy, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy már nem leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 26 éves nő vagyok. 6 évig éltünk együtt a párommal, de 2 hónapja szakítottunk. Ő maga már nem hiányzik. Csak azt érzem én már nem leszek szerelmes és rettegek a tudattól, hogy egyedül maradok. Nagyon nehezen ismerkedem, és nehezen bízok meg valakiben, és a szerelemhez is sok idő kell nekem.

Annyira szeretnék anya lenni egy stabil kapcsolatban, de úgy érzem az idő csak megy el mellettem.


Igazából arra lennék kiváncsi van aki "kesőn" találta meg a szerelmet? Csak én gondolom azt, hogy már nincs boldogságom szerelmi téren?


Előre köszönöm a válaszokat!



2021. márc. 12. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

"Csak azt érzem én már nem leszek szerelmes és rettegek a tudattól, hogy egyedül maradok."


Akkor most melyik a kettő közül? Mert ez azért így eléggé ellentmondásos.

Egyébként meg ha ekkora katyvasz van a fejedben / érzelmeidben, kérdező, akkor összevissza kapkodás helyett először talán rendbe kellene tenned magadat lelkileg, nem gondolod, kérdező? Például szakember segítségével.

2021. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Mi rossz van az egyedüllétben?
2021. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs semmiféle ellentmondás a kettő között. Az, hogy vágysz a szerelem érzésére, még nem jelenti azt, hogy őszintén bele is tudsz szeretni valakibe.


Egyébként igen, vannak emberek, akik későn találják meg a szerelmüket. Szóval még ne temesd magad. :(

2021. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Papám 60 év felett találta meg.
2021. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül. Szintén 26 éves vagyok és egy 7 éves kapcsolatomnak lett vége pár hónapja. Barátnőmnek szintén. Kicsit én is félek, jó lenne egy társ. De görcsösen keresni nem fogom, csak hogy legyen valaki. Egyelőre egyedül is megvagyok, aztán csak lesz valaki. :)

Még neked is friss a szakítás, ne siettess semmit. Tervezd újra az életed, vond le a tanulságokat az előző kapcsolatodból. Élj. Érezd jól magad. :) egy görcsös és kétségbeesett nő sokkal kevésbé vonzó a férfiak szemében, mint egy boldog, életvidám, erős nő. Nyugi. :)

2021. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

Mert egy átlagos tiniszinten megragadt felnőtt lány vagy, aki nem igazán képes átgondolni dolgokat, de szívesen fetreng a világfájdalomban és élvezi a saját komplexusait.

26 éves vagy. Érted? 26. Még 30 felett is felesleges lenne temetned magad, de annyi sem vagy. Nemrég lett vége egy kapcsolatodnak. Még rengeteg pasi lesz az életedben. (Normál esetben ezt már 18 éves korára felfogja a legtöbb tini, de már kitolódott a tinikor.)

2021. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!