Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mondtatok le arról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondtatok le arról az emberről akit szerettek/szeretettetek?

Figyelt kérdés
Mit tett vagy mi volt az a pont amikor azt mondtátok, hogy elég, lemondok róla, lesz jobb?
2021. márc. 22. 15:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Hazudott.
2021. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Végül nem vált el a férjétől ....túl sok volt az ígérgetés és a duma.


tudom tudom mind ezt mondja, én is úgy gondoltam mint sokan mások ..na talán ez más lesz :)

2021. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem hagyta ott a barátnőjét. Utólag tudom, hogy azért mert szereti. Én voltam a harmadik kerék aki be lett etetve.
2021. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudott dönteni a szeretője és én köztem.
2021. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdett ismerkedni egy "nem akarok tőle semmit" nővel. Érdekes, azonnal összejöttek, miután kipateroltam.
2021. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Más vilàg. Más nők valók sajnos hozzá és nem én a szende.

Nem egy srácrol mondtam már le ez miatt. Volt aki igy neki állt harcolni is ertem mert elutasitottam, hiaba akartam őt, eleve tudtam hogy kapásbol sem passzolunk.

Megenyhültem, jártunk, aztán be is igazolodott hogy az ilyen extrovert jo pasiknak nagyon nem én vagyok a valodi párjuk, komolyra meg pláne.


Általában őket zárom ki élből. De nem egyszer gyengítenek is el. Es nem egyszer is igazolom önmagam.


Ahhoz képest mégis szinte csak ilyeneket sodor elém az élet. Sportos magas joképü sikeres extrovert önbizalommal teli Férfiakat.

Nem is értem komolyan. Mit látnak bennem. Én csendes kis törékeny béna kis senki.

2021. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
*es most is ilyennel vagyok plane. Ràadásul bajnos. (Autoverseny)meg sorolhatnám.. Várom ő vajon meddig birja velem. "A nyomival"
2021. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
*bajnok
2021. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Nyílván az a pont csak akkor jöhetne szóba ha ő sem szeretne téged
2021. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

*habár talán nekik jól nézek ki. Meg van tartásom is így ha masik oldalrol nézzük.

Abszolut nem látok beléjük mit esznek rajtam. De ugy tippeltem csak.

2021. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!