Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fel éve szakitottunk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel éve szakitottunk az exemmel. Az apja ketszinu, szakitas utan tiltott. fel év múlva írt hogy várnak szeretettel, csaladtag vagyok. A srác kerül engem. Ugy döntöttem amikor a fia otthon lesz elmondom a velememnyemet. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem rossz szándékkal mennek, de nehéz nekem, fontos volt a fia az életemben és nehezen találok magamra. És ez a ketszinuseg sokat ártott megint nekem. Tudom nem kezdjük újra, de igy nem tudom elengedni ot.
2020. dec. 24. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem mennék. Minek teszed ki magad ennek?
2020. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És fél év után még nem zártad le ezt az ügyet?

Ráadásul azzal akarsz jópofizni, aki szerinted is egy igazi tapló?

Térj észhez, vagy kezeltesd magad, mert itt bajok vannak.

2020. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
😂😱
2020. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg ne csináld. Nem vagy családtag, fél éve szakítottatok, a fiú nem.kíváncsi rád. Lépj tovább.
2021. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!