Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok szeretettel gondolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szeretettel gondolni ez exemre. Haragszom rá. Ez hogyan kezelhető?

Figyelt kérdés

3.5 éves kapcsolatunknak lett vége kevesebb, mint két hónapja. Együtt is éltünk két évet, sok szép élményünk, nagyszerű utazásaink voltak.

Sajnos elhanyagoltuk egymást, melynek eredménye az lett, hogy egy éve megcsalt engem az exem, de megbocsájtottam neki, és igyekeztem a bizalmat újra felépíteni. Azonban azt a srácot nem tudta elfelejteni, és újra megcsalt vele idén, véglegesen szakítottunk.


Na de hogy kérdés is legyen :)

Minden cikk azt írja, hogy a korábbi érzéseink átalakulnak szeretetté.

Az normális, ha én inkább haragot érzek felé?

Haragszom rá, mert feleslegesen álltatott egy évig, és minden megcsalásra magamtól kellett rájönnöm, soha nem állt ki elém, hogy ő már mással tervez.

Haragszom magamra, hogy szakítás után nem mondtam el neki, hogy mennyire nem viselkedett emberségesen, és haragszom magamra, hogy nem az egy évvel ezelőtt, első megcsaláskor szakítottam vele.

Egyébként másnak sem mondtam rá semmi rosszat utólag, senki előtt nem szídtam gyűlölködve őt (soha nem k**váztam le, sem más előtt, sem a szemébe).


Úgy érzem, az a probléma, hogy szakításunk után kb. fél órát beszélgettünk összesen személyesen, azt is lakás adminisztrációs témában.

Hogyan oldhatom magamban ezt a haragot, az ő személyes bevonása nélkül?


Továbblépni szeretnék, nem visszakapni. Ő már egyébként is boldog párkapcsolatban él a szóban forgó sráccal.


2018. szept. 10. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia teljesen normális a harag.Ha már beletörődtél és nem is szereted ,bánat elkeseredettség nem is lesz jó neked.Azt tudnod kell ugyanúgy tehetsz mindenért mint ő ,de magadra is haragszol. Először is könyveld el magadban ott és akkor mindent megtettél amit akkori tudásod megengedett ennyi volt benned,ne hibáztasd magad ,és őt se.Kiírhatod magadból egy üres lapra amit elteszel,senkinek nem mutatsz ez is segíthet.Meg az idő 3.5 év meg kell élni a gyászt ,hogy tovább léphess .Amúgy együtt érzek veled ha ez vigasz még. 50/ F
2018. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 hónap után még tök normális, hogy haragszol. Az indulatok lecsitulása inkább ilyen 1 év - 2 év után fog eljönni, vagy ha te is találsz magadnak párt, aivel boldog leszel, akkor talán gyorsabban.
2018. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Igen, lehet, hogy a gyászt nem éltem meg teljesen. Mi a megfelelő módszer, módszersorozat rá?

2018. szept. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!