Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy szakítás utáni emailt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakítás utáni emailt írok le, hogyan értelmezitek: Drága Béla! Örülök, hogy láttalak, sokmindent meg tudtunk beszélni. El nem múló szeretettel: Gizi?

Figyelt kérdés
Az emailt Gizi küldte Bélának azután, hogy Gizi szakított Bélával
2018. júl. 14. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Gizi nőből van, és nem tudja eldönteni, hogy mit is akar igazából Bélától. Bélától várja, hogy döntsön helyette (amit persze Béla nem tehet meg, hiszen ő nem dönthet más helyett).
2018. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Vagy: Gizi nőből van, és bár szakított Bélával, azért még hitegeti egy kicsit, hogy "lehet még ebből valami". Vagy a játék kedvéért, vagy azért, hogy talonban tartsa arra az esetre, ha Béla utódjával, Gézával esetleg mégse úgy alakulnának a dolgok, ahogy azt Gizi elképzelte.
2018. júl. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, várnék még véleményeket - az arányok is fontosak lennének - hogy többen látnak -e itt még lehetőséget Bélának, vagy a többség úgy látja, hogy ez így is - úgy is szakítás.

"Béla én vagyok" - ha ismeritek a Szőke András által alakított kis geget. Csak ez most komoly, én kaptam ezt az emailt "Gizi"től.

A kérdésem - sajna nem vicc

2018. júl. 15. 05:20
 4/7 anonim ***** válasza:
2 eve szakitottunk elozo parommal es meg mindig szeretetet erzek iranta, es tudtommal o is irantam. Mostmar megertettem hogy nem egymasnak voltunk rendelve de a legjobbakat kivanom neki es barmiben segitek neki ha megker ra. Szerintem kb igy erezhet Gizi. 24f
2018. júl. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmezem, hogy Gizi jelezni akarta, hogy számára nem maradt elvarratlan szál, nem haragszik Bélára vagy ilyesmi, szép emlékként őrzi meg a kapcsolatot, de már nem szerelmes, hiszen kihangsúlyozta, hogy "szeretettel".
2018. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy értelmezném, hogy a csajnak az EQ-ja a béka segge alatt van, és nem tudja, hogy ilyen mailt szakítás után a kidobott félnek nem illik írni. Azt hiszi, ezzel milyen elegáns és kedves, pedig egy lótúrót.
2018. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Béla jó srác, akkor is, ha párkapcsolatra nem volt O
2018. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!