Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításra felkészülni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításra felkészülni? Bipoláris miért szakít állandóan?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet egy szakításra felkészülni? Hogyan lehet túltenni magunkat? 3 évig "voltunk" együtt, és úgy érzem, most jött el a vége, most jött el az a pont, hogy nem bírjuk tovább. Bár azt tudni kell, hogy ő bipoláris. Konkrétan 2 havonta akar szakítani velem. Mindenféle mondvacsinált indok miatt. De most már nem bírom, és bár ő fog szakítani, úgy érzem, hogy talán jobb is. DE 31 éves vagyok. Hogyan kezdjek újra mindent? Úgy érzem kifutok az időből. Bár szerintem van is valakije. (De ezt persze tagadja). Teljesen kétségbe vagyok esve a magánytól.

2021. márc. 25. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
A szakításra nemigen tudsz felkészülni, csak arra, mi lesz utána. Ha tényleg mentális problémával küzdő ember a párod, akkor dolgozz ki egy stratégiát. Minden kontakt megszakít, megszűnsz létezni, körbeveszed magad szerettekkel, családdal, barátokkal. Tervezz előre programokat, amik lefoglalnak és segítenek majd. De a legfontosabb, hogy tűnj el teljesen, ne tudjon megkeresni és felkavarni.
2021. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Már a kapcsolat utáni életeden kezdesz gondolkozni, kezded tervezgetni, gondolatban, érzelmileg már abba helyezed magad.
2021. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdek egy kapcsolatot, hogy mindent megteszek érte de lehetséges, hogy szakítani akar majd. Így, hogy felkészültem rá már előre egyáltalán nem olyan rossz érzés mikor bekövetkezik. Bár ha már 3 éve együtt vagytok az gondolom picit más.
2021. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Normálisat nem találtál?
2021. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is volt bipoláris barátnőm. Szintén kb. 2-3 havonta dobott ki engem. Szerintem nem vagy semmiről lekésve. Ha jobban belegondolsz, már most magányos vagy, annak ellenére, hogy elvileg van párod. Megalázó nagyon egy mentálisan beteg emberrel együtt lenni.


Tudatosítsd magadban, hogy mennyit szenvedtél vele. Tarthatatlan velük együtt létezni. Én teljesen tönkrementem, nálunk is több faszit futtatott egyszerre. Zárj el minden fórumot, ne tudjon megkeresni többet. És borzasztóan legyél hálás magadnak, hogy nincs gyerek.

2021. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Te se vagy valami normalis ha hagyod neki h 2 havonta szakitson...
2021. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ott volt szakítás után, hogy akkor most mire találkozom valakivel, mire kialakul....

De képzeld el ha vele maradsz, még mennyi évet vesztesz.

Vagy ha végleg vele maradsz, mit látsz, milyen lesz vele 2 év múlva? Akarod?

2021. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Beteg emberrel, aki nem szedi a gyógyszereit NEM kezdünk kapcsolatot. Pont.
2021. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Már késő, kedves 8-as,ha nem tűnt volna fel. :D utólag már nagyon nincs kisegítve a kérdező az ilyen jellegű válaszokkal.
2021. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha szedi a gyógyszereit, akkor is nagyon necces egy bipoláris. Nagyon durván rendben kell lennie az ember önértékelésének, ha nem akar tönkremenni teljesen. Le lehet pontozni bárhogyan bárkit, de egy bipoláris nem alkalmas normális kapcsolatra. A kérdező is teljesen padlón van, de nyugalom, 3-4 hónap és rájössz, hogy mennyivel könnyebb nélküle.


A folyamatos megalàztatás, leértékelés és bizonytalanság nélkül.

2021. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!