Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme időt adnom neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme időt adnom neki? Van itt olyan aki időt adott a másiknak, és megérte? Vagy már csak magamat kínzom? Többi lenn.

Figyelt kérdés

27-L vagyok, ő 34-F. Másfél éve vagyunk együtt, de előtte is barátok voltunk már 2 éve, végül barátságból lett kapcsolat.


Nagyon sok időt voltunk együtt, konkrétan 24 órában, így voltak vitáink, pitiáner dolgokon, pl rend, tisztaság, mosogatás...

Ezek odáig fajultak hogy másfél hónapja szakítottunk, én ezidő alatt sokat gondolkodtam, rájöttem hogy én is sárkány vagyok sokszor, és ezen változtatnom kell, magam miatt is, nem csak miatta.

A szakítás óta többször felhívott, nem voltunk haragban, igazából közös megegyezéssel váltunk el. Két hete elmondtam neki, hogy én szeretem és kezdjük újra, beszéljük meg kit mi zavar a másikban, és tegyünk érte hogy működjön, mert nem érzem hogy helyrehozhatatlan problémáink lennének, és egyébként meg a vitáktól eltekintve minden nagyon jól működött köztünk, mindent megtudtunk beszélni, órákat szoktunk beszélgetni és a kémia is nagyon rendben van...


Viszont ő mégis bizonytalan, elószor rávágta hogy nem... Aztán elmondta hogy ő is belátja a hibáit és lehet lenne értelme megpróbálni, de nemtudja... Attól fél ugyanott lyukadunk ki, és csak elhúzzuk az elkerülhetetlent, viszont nagyon szeret és nem akarja hogy megszakadjon a kapcsolat. Én elmondtam neki hogy barát biztos hogy nem leszek, ha nem tudjuk meoldani akkor szakítsunk meg minden kapcsolatot.


Ez másfél hete volt, azóta egyszer találkoztunk, a következőt lemondta, de hiába beszélünk róla nem tud nemet mondani, időt kér, hogy hagyjam békén, had gondolja át, de nem tudom hogy van-e még értelme várnom a talánra.


Ha egyáltalán nem kommunikálnánk egy ideig az segítene? Volt valaha értelme annak, hogy a másiknak gondolkodási időt adjunk, illetve meddig?


Most már két hete gondolkodik...kezdem azt érezni hogy én már nem kellek neki, de nem akarom elküldeni amí nem mondja azt hogy nincs mire várnom.



2021. márc. 29. 19:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
A sárkányságodból vajon mennyire változhattál meg, ha képtelen vagy normálisan kezelni a téged ért kritikákat?
2021. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

Ő már a szakitással lezárta.

Az hogy te most a szakitás után neki álltál elemezni meg gondolkodni az a tényeken már nem változtat. Kiábrándult egyszerűen. Es valoszinusítem nem is a kreált itolagos indokaid miatt. Az már csak tünete volt annak hogy nála leívelt a dolog.


A konfliktusok akkor jönnek eleve mikor már vmi elmult.

2021. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Es nem forditva van. Hogy konfliktusok miatt mulna el vmi. Ezt sokan benézik.
2021. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Piti szarokon veszekedtek, nem, az nem jól működő kapcsolat. És ezt ő is tudja, nem akarja, ne erőltesd.
2021. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kértem időt. 2 hónapig alig találkoztunk, akkor viszont eljátszott, hogy minden olyan, mint előtte. Aztán szakítottam az illetővel. 6 év együttélés után. És azóta se bánom, bár akkor azt hittem, hogy ő életem nagy szerelme, tönkre is mentem bele, de annyira, hogy 3 évig nem tértem magamhoz! Lehet valakit szeretni, de nem akarni vele lenni már! Szerintem hagyd a fenébe és ne is reménykedj! Aki ilyenkor nem omlik szerelmesen a másik karjaiba, és nem rendez ilyen nagy összeborulós, sírós kibékülést, az már csak az időt húzza!
2021. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Igen ezt sajnos így látom én is, hogy nincs értelme tovább próbálkoznom. Megpróbáltam mert nem akartam bánni, hogy esetleg makacsság miatt ússzon el valami aminek nem kéne, de ha ez egyoldalú akkor tovább kell lépnem, akármennyire is szenvedek tőle. Kíváncsi voltam vannak e pozitív példák, végkifejlettek időadás után, boldog befejezések, de természetesen ezek sem változtattak volna a saját helyzetemen.

Köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 1. 09:35
 17/21 anonim ***** válasza:
46%
Először is tisztázzuk! Tökéletes kapcsolat nincs, aki azt mondja hogy van, na az hazudik! Ha valaki azt mondja hogy nem tudja az az esetek 90%ba már eldöntötte hogy vége. Ne keresd hagyd. Ez az egyetlen ami segíthet mert kialakulhat a hiány érzet. Ha szaladsz utána és keresed akkor csak el menekül. Ne keres és foglald el magad. Hidd el tapasztalat alapján írom.
2021. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha már az egyik fél bizonytalan akkor ott nem kezdenék újra semmit, és nyilván azért jelen esetben a férfi mert rohadt sok szart kapott tőled. Most komolyan 2-3 hét alatt nem változik meg az ember, magad hozd helyre elsőnek mielőtt ki odegelsz valakit egy kapcsolatban.
2021. ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%
Minden párkapcsolatban vannak összezörrenések, a rendrakás miatt pláne. Emiatt valóban nem érdemes szakítani, ha amúgy minden más remekül működik. Picit hanyagold őt, ne keresd és adj neki időt. Ha megmondtad neki, hogy te újra szeretnéd kezdeni, akkor mindent megtettél az ügy érdekében.
2021. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Más dolog ha valaki megkér valakit valamire a háztartasban, és más a szekálás, a házsártoskodás. Nem csoda ha valaki ebből nem kér hosszú tavon, mert sokat elmond az illető jelleméről a szekálgatás, a jellemen pedig csak évek alatt, fáradságos munkával lehet javítani, és nem sokat. Ő keres egy olyat aki tényleg szereti és nem csak a kontrollmániáját akarja rajta kiélni.
2021. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!