Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt hogy szakítottál és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy szakítottál és nagyon megbántad? Mennyi idő után jöttél rá? Sikerült visszacsinálnod? Ha nem sikerült, mennyi idő után tetted tl magad?

Figyelt kérdés
Ha nem volt ilyen, azt nyilván nem kell közölnöd, elég ha nem válaszolsz a kérdésre. :)

2021. ápr. 6. 16:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

4/ Sajnálom, ez nagyon sok idő, neked valószínűleg az kéne, hogy megismerj valakit, aki feledteti ezt veled, sőt, akit jobban szeretsz majd... De ahhoz nem szabad elzárkóznod, és tudatosan le kell építened magadban a dolgot, különben örökre beleragadsz ebbe... :(


9/ Ha nem tudtál belé szerelmes lenni, akkor annak oka volt, ha nem is érzel azóta se szerelmet... Remélem tlálsz olyat aki nem csak klassz de szereted is!

2021. ápr. 11. 10:26
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen egyszer.

Mai napig nem tudom, hogy a büszkeségem miatt vagy miért nem csináltam vissza, akartam, nagyon akartam pedig, de hülye voltam.

Mai napig nem tettem túl rajta magam teljesen. 10 éve volt és most is úgy gondolom, ahogy akkor, hogy ő volt a tökéletes párom.

2021. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt. 4 hónap után sikerült visszacsinálnom még további 3 hónapra, de kár volt. Egy megcsalást még kaptam az előző negatívumok mellé, így mégnagyobb traumacsomaggal a vállamon mondtam neki búcsút végleg.
2021. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!