Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom szakított,de normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szakított,de normális az hogy ő van még megsértődve?

Figyelt kérdés
Egy másik pasi miatt lett az egész. Választ nem kaptam mi volt a problémája velem.Az elmúlt hetekben kérdezgettem mi a baj stb,mit csináltam ellene bármi olyat,de válasz nem jött. Aztán napokban jöttek a hírek, hogy én piszkálom őt és még neki áll feljebb.És persze értetlen vagyok,mert jól esett volna bármi válasz mit tettem,ki is rakta hogy kapcsolatban ezzel a másikkal stb,mondom most.. oké jó..természetesen békén hagyom 3. hete ennek a dolognak,csak a napokban jött ez vissza hogy én piszkáltam. De ez normális emberi reakció ilyenkor nem?Mikor a nyakadba kapod hogy vége, vagy kérjek bocsánatot,mert kérdezni mertem az okról,vagy hogy mert szerettem?
2021. ápr. 7. 19:39
 1/6 Savlekotő ***** válasza:
61%
Mondta volna el a szemedben h jó ideje a másikkal volt párkapcsolatban te lettél a pótkerék.. Ha már ki is tette ezek akár egy éve is kavarhattak mögötted,ennyit a semmi baj dumáról.. Bár ha nem törődtél vele,kért valamit hogy valamin változtass de nem tetted 100 adjára se,talán érthető nem? Ilyenek okkal történnek.. Nem minden fekete és fehér,sajnos az emberek nem szeretnek őszintén kilépni felvállalni..
2021. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Savlekotő ***** válasza:
38%
Mivel piszkáltad? Lehet elege lett,ennyi engedd el lépj tovább,ő már rég megtette ha szakítás után azonnal már felvállalja az ujjat. Itt már jó ideje gebasz lehetett nálatok..
2021. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Semmit sem kért,hogy változtasak,rossz szokásaim sem voltak tényleg,sokat dolgoztam,de ezt tudta,mindenről őszintén beszéltem vele,vagy kérdeztem,házi munkába is sokat segítettem,igazaból passzolom mi vagy hol romlott el,veszekédeseink se igen voltak,meg tudtunk beszélni mindent.Piszkálás a szakítás után onnan jött,hogy pontosan nem tudtam a 3.félt,csak kérdeztem van valakid? Vagy mit rontottam el? Aztmondta nincs senki,ne okoljam magam.

Szeretetemet is ki tudtam mutatni,szavakkal,vagy tárgyakban,egy ölelés,szóval ténylg nemtudom a gondot,Mindketten fiatalok vagyunk,lehet ő még nem kötelezte volna el magát,

2021. ápr. 7. 21:29
 4/6 Savlekotő ***** válasza:
Hát sokan hézagtöltőznek sajnos,ne okold magad lépj tovább,majd jön egy másik várd ki ezt gyászold előbb meg. Ne cipeld a másik kapcsolatba a szellemét.
2021. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miután kiderült a 3.fél akkor sem volt cirkusz,magamba el rendeztem,haragudni se haragszom rá,múltkor is jöttek szembe velem utcán,köszöntem is normálisan,ő is.Rossz érzés persze belül nagyon,de igyekszem elengedni
2021. ápr. 7. 21:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen mindenképp előbb megemésztem meg, meg gyászolom stb :)ha neki jó így akkor az a lényeg :)
2021. ápr. 8. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!