Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, mert műcicit akar csináltatni, nem tudom lebeszélni róla, pedig próbáltam. Észhez fogja téríteni a szakítás?

Figyelt kérdés
Még mielőtt nekem esne bárki, hogy szegénynek joga van megcsináltatni a melleit, ha tök lapos a mellkasa, elmondanám, hogy teljesen normál méretű mellei vannak. Nem is éppen kicsik. Ezért felfoghatatlan (nekem is és a szüleinek is), hogy miért akarja megműttetni magát. Még ha kicsik lennének a mellei, de nem azok. Vagy ha lógnának, de nem is lógnak. Miért akar még ennél is nagyobbat? Az már nem lenne teljesen ízléses. Az anyukája is azt mondta, hogy az már közönséges lenne. De ő az anyjára sem hallgat. Meg rám sem. Bele van őrülve abba, hogy ő nagy cicis nő akar lenni. Tavaly az egyik barátnője nagy méretű implantátumot rakatott be magának, azóta kattog ezen a barátnőm agya. Nem hittem volna, hogy valamikor ő is be akar állni a műnők sorába.

2021. ápr. 7. 23:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az ex pasim volt ilyen. Hajbeultetes 2x is, toka zsirleszivas. Akkor még nem ismertem. Aztan amikor jött azzal hogy az orrát és a szája fölötti részt is megmütteti, akkor kiadtam az útját. Mentális beteg. (egyik plasztikai sebész se vállalta amúgy, mert egyszerűen nincs mit műteni rajta, teljesen szabályos és normális, kiment Bécsbe, de ott is elhajtottak, azt mondtak neki, nem lenne etikus vállalniuk). No comment.
2021. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9%
ha mégsem térne észhez, hozz össze vele, nekem megfelelne műcicivel is!
2021. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Aki ilyenbe belemegy, hogy szétvágassa magát ok nélkül, ott nagyon nagy gond van a fejben. Ilyen gondolkozású lány nekem se kéne..
2021. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

#8 ezeken a fotókon pont borzasztó csúnyára sikerültek. Egyedül a lógós, ráncos cicik lettek szebbek. A többinél még a mellbimbók is összevissza állnak, mintha az implantátumot rosszul rakták volna be vagy nem tudom.


A kérdező amúgy is leírta egyértelműen, hogy semmi baj nem volt a lány természetes melleivel sem.


Vagy rossz a testképe, vagy valami hiánya van az életében, amit ezzel akar kitölteni/kompenzálni. Értelmes indok erre nem létezik.

2021. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog észhez térni, neki az a vágya, hogy nagyobb mellei legyenek.
2021. ápr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!