Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek szakítani, félek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek szakítani, félek a barátomtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a barátommal, én 19 éves vagyok, barátom pedig 24.

Időközben kiderült hogy alkoholista és rettenetesen agresszív. Szerelmes voltam, nem szerettem volna elhagyni, de ez mostanra már változott. Félek tőle, többször megfenyegetett engem is és a családomat is, egyszer össze vesztünk, erre ide jött a házunk elé (családommal élek), bemászott a kerítésen, kiabált, fenyegetőzött.. Félek, hogyha szakítanék vele akkor vagy a családomban tenne kárt, vagy bennem.

Nagyon közel lakik hozzám, ezért is félek ennyire, nem tudom hogy mit tegyek. Személyesen nem hiszem, hogy elmerném neki mondani, félek hogy bántana.. Múltkor megmondtam neki, hogy már nem szeretem annyira mint régen, már nem érzek úgy, erre teljesen kiakadt, fenyegetett hogy megöli a macskám, meg a testvérem, meg apukámat is agyon veri, nagyon féltem hogy engem is megfog ütni.

Nem tisztel engem, undorítóan beszél velem mostanában, és hiába érzek még valamit iránta, így már nem szeretném folytatni.


Segítsetek kérlek, mit tegyek?



2019. aug. 1. 01:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Írd össze, hogy konkrétan miket mondott, mikor, hogy viselkedett! És a listával hívd fel a Nanét is, meg kérdezd meg a rendőrségen is, mit kell tenni!
2019. aug. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Hihető, hogy nincs annyi férfi ismerős apuddal karöltve, akik elkennék ennek a félkegyelműnek a száját. Én biztosan összeverném, hogy szó szerint besz.arna ez a macskajancsi. Rühellem a buta, primitív, gyenge akaratú, alkoholista, agresszív gyökereket. Meglátnád, h.ülyére pofoznám a tagot.
2019. aug. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%

Lemerem fogadni, hogy kis cuki, helyes pofijú pasi, akiért minden nő omlana. Az átlagot te se látod meg fogadni mernék. Csak sokszor azt nem veszitek észre, hogy aki mindenkinek kell, az fog a legjobban félre menni, mert tudja hogy bárkit megkaphat.


Amúgy mit tegyél? Dobd ki, akár mennyire játssza a húgyagyú az agyát, nem hiszem, hogy merne bántani. Amúgy meg rá hívod a rendőrt a fenébe.

2019. aug. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Telefon hangrögzítésre, aztán rendőrség. Ha meg legközelebb keménykedik a telken, mint a múltkor, hogy bemászik, akkor legálisan megölhető.

33/f

2019. aug. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségre menj! Tegyél feljelentést és kérj távoltartási engedélyt.
2019. aug. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Se férfi rokon, se fiú haver, aki elbeszélget vele?

Ismerek olyat, aki hasonló cipőben járt. Aztán a (volt) pasiját pár bácsi berántotta egy nagy fekete autóba. Nem csináltak vele semmit, csak elvitték kocsikázni. Aztán 5 óra autókázás után kitették a nagy semmi közepén egy fillér nélkül. Pár óra sétaval talalt egy falut. Mindenki szlovákul beszélt. Mire hazajutott, addig átgondolta, hogy ő már nem is akar azzal a lánnyal beszélgetni.

2019. aug. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Emberek... A távoltartás egy házban lakók között és/vagy családon belül lehetőséges. Ha valaki valamivel nincs tisztában legalább hülyeséget ne mondjon.


Jelentsd fel ha sokat ugrál és bemászik a kerítésen.


Szerezz barátokat, akik ott vannak a közelben mikor kidobod.

2019. aug. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Dobja ki messengeren, aztán kész. Miért kéne a közelébe menni? Amúgy se érdemel többet.

El kell utazni két hétre, aztán megszokja, hogy hiába keresi.

Mindenhol tiltani kell.

És ha még mindig nem nyugszik, akkor fel kell jelenteni.

2019. aug. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Agresszív kutyák, szögesdrót és nem fog beugrálni a kerítésen. Emellett hívd fel zokogva, mondván kiderült, hogy pepatitis abc-s, valamint tbc-s vagy és könyörögd ki, hogy ápoljon. Emellett örömmel bejelentheted, hogy terhes is vagy. Tőle. Ha továbbra is ragaszkodik hozzád, akkor legközelebbi látogatásánál a mentőket hívd, hogy kényszetzubbonyban elvigyék (szomszédommal megtették, mikor bekattant).
2019. aug. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Előzőhöz: csak ne felejtsd el hozzátenni, hogy ultrahang szerint hármas ikrek.
2019. aug. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!