Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmondjam a volt páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a volt páromnak, hogy mi történik velem?

Figyelt kérdés

8 évig voltam együtt az exemmel,egy hete lett vége a kapcsolatunknak.

Nemváltunk el egymástól haraggal.

Nőgyógyászati problémákkal küszködöm évek óta, viszont a napokban kiderült hogy daganatos betegségem van.

Igazából borzasztó vívódáson megyek keresztül nehéz feldolgozni ezt, a miérteket keresem .

Sajnos a szüleim már nem élnek, nincs családom.

Borzasztóan félek.

Ti ebben a helyzetben beavatnátok a volt párotokat?

Én szeretném neki elmondani mert az életem része volt a társam szerelmem és legjobb barátom is.

Viszont félek attól hogy azt hinné hogy magamhoz akarom láncolni vagy hogy szánalomból visszakell jönnie hozzám.

28/N



2021. ápr. 10. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám neki.
2021. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Én sem mondanám el neki, csak akkor, ha azt akarom, hogy mellettem legyen.

Bár nehéz téma, mert én is 8 évig voltam az exemmel, ráadásul csúnyán is váltunk el, harmadik fél miatt.. De én szeretném tudni ezek ellenére, ha valami baja lenne, esetleg mégrosszabb...

2021. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Mondd el neki, egymásra attól még számíthattok barátként, emberként, az életed része volt és az is marad.


Kedves kérdező, sajnálom nagyon, és minden csodát kívánok Neked! Kérlek gyógyulj meg, mert a daganatos betegség csak egy figyelmeztetés,hogy el kell engedned a haragot és a félelmet. Tudom,hogy mondani könnyű, de iszonyat erős ember vagy,pláne,hogy a szüleid sem élnek fiatal korod ellenére, borzasztó nehéz lehet! DE tudd, hogy erős vagy, és sokak példaképe lehetsz!


Gyógyulást kívánok és sok örömöt az életben!

2021. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Még érzelmileg nem váltál le róla. Pedig le kellene.

Terhet sem kéne rárakni, főleg így hogy nem vagytok együtt.


Biztos hogy nehéz most neked. Fel sem tudom fogni mennyire. Mégis azt mondom ez a te utad, és nem a volt párodé. Valószínűleg nem véletlenűl szakítottatok, és nem véletlenűl derült ez most ki.

Biztos van valami lehetőség ahol kérhetsz segítséget hogy fel tudd dolgozni érzelmileg.

2021. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos ez erzelmi zsarolas, barmennyire is sajnalom.

Daganatot irsz. Rak? Mert ha nem az, nem is az a fajsuly. Mehnyak? Vagy csak egy rossz lelet?

Hiba lenne beavatni. Egy het alatt nem hiszem, hogy be tud csuszni egy rakdiagnozis, ami biztos.

Bizalmas noismeros kell, sok ero, de nem o.

2021. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5-ös, nyilván ez a folyamat nem egy hete tart.

Csak most lett 100%ig biztos, hogy rákos vagyok.

2021. ápr. 10. 19:58
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ha el is mondja, az exnek szíve joga eldonteni, szeretne-e a kérdező mellett állni, vagy sem.

Én, mint ex, akiben ugyan harag is van némi, én szeretnék tudni róla és szeretném támogatni a bajban azt az embert, aki 8 évig az életem része volt. Ugyanúgy, ahogy barátok mellett is ott lennék. Különbözőek vagyunk, de én szeretnék róla tudni.

2021. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sajnálom. De nem mondanám el neki. A kapcsolat lezárult vége. Nincsenek barátaid vagy rokonaid akik támogatnak? Én hiszek abban, hogy minden betegségnek van lelki alapja. Szerintem próbálj meg mindent megtenni a gyógyulásodért. És gondold át magadban mi vezetett idáig. Nőgógyászat-nöiesség.
2021. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
a legjobbakat kívánom szerintem mondd el inkább mint mástól tudja meg
2021. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg barátokként tudtatok megmaradni, de semmi több, akkor elmondhatod neki. De csak akkor. Különben valóban olyan hatása lehet, hogy érzelmi zsarolásra használod, hogy menjen vissza, hogy törődjön veled.
2021. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!