Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam páromnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam páromnak hogy mielőtt összejöttünk szexuális erőszak áldozata lettem egyszer?

Figyelt kérdés
Soha senkinek nem beszéltem róla. Legjobb barátnőm sem tudja. Most úgy érzem, hogy nagyon szeretnek róla beszélni és jelenleg a párom az a személy az életemben akiben legjobban megbízok. Nem szeretném, hogy bármit is tegyen (hajlamos verekedni) már nagyjából túl vagyok rajta. Azért jutott eszembe pár napja mert láttam egy videót egy lányról aki erről beszélt. Szerintetek érdemes lenne neki elmondanom vagy ez már a múlt és inkább ne mondjam el ezentúl se senkinek? Magyarázat lenne, arra, hogy pl miert sirom el magamat rendszeresen mikor kicsit osszeveszunk es megemeli a hangjat illetve hogy a kapcsolatunk elso par honapjaban miert nem mertem fele kozeledni szexualisan. Mar 1 eve egyutt vagyunk egyebkent.

2021. márc. 25. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

"hajlamos verekedni"


Neki biztos nem mondanám el. A szemed előtt van a jel, ha nem látod, az azért van mert nem akarod meglátni. Cseberből vederbe :(

2021. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem is rögtön a barátodnak, de nyugodtam beszélj róla segít a feldolgozásban! esetleg szakember segítségét is kérheted, ha megnehezízi a mindennapokat és ő tud érdemi tanácsot adni evvel a témával kapcsolatban, hogy dolgozd fel, hogy beszélj róla. szerintem itt nem biztos hogy fogsz erre megfelelő válaszokat kapni.
2021. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A "hajlamos verekedni" ugy ertettem hogy ha barki csunyan szol hozzam vagy hozz er azt siman meg meri fenyegetni azzal h megveri. Egyszer egy buliba letapiztak es akkor is el kezdett uvoltozni a csavoval. Mondta h nem utott volna eloszor de ha a csavo egy ujjat is megmozditotta volna akkor osszeveri. Tehat nem engem bant. Engem sosem bantana
2021. márc. 25. 12:57
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

A "hajlamos verekedni" ugy ertettem hogy ha barki csunyan szol hozzam vagy hozz er azt siman meg meri fenyegetni azzal h megveri."


Az igen, kifogtál egy gettós patkányt, minden fajta mérlegelés gondolkodás nélkül haraggal agresszióval reagálni valamire nem éppen a normális embert tükrözi . Elsőnek még másokat akar meg verni, majd téged fog előbb utóbb nyugi.

2021. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond el. Én is elmondtam. De nem volt semmi, megölelt és azt mondta nagyon sajnálja.
2021. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, azért az nekem is zavaró lenne, ha ilyen agresszív baromállat lenne a pasim - mindegy, kinek a védelmében, de ez nem a legjobb opció.

De amúgy én elmondanám, mert nem árt, ha tud erről a dologról, sok dolog tényleg tisztább lesz neki, úgy fog hozzádállni az ágyban. Nem feltétlen kell elmondanod, hogy ki volt.

2021. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Csak 1 éve vagytok együtt, de rendszeresek a veszekedések. Hajlamos az agresszióra, dühkitörései vannak és birtokló típus.

Az a baj, most elhessegeted ezeket, de az idő múlásával ez mind rosszabb lesz. Lehet eltelik 10 év is, mire megkapod az első pofont, csak akkor már, esetleg 2-3 gyerekkel az oldaladon, nem lesz olyan könnyű lelépni.

Annyi ilyen van...

2021. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

A leírásod alapján tipikus áldozat típusú nő vagy. Szerintem neked leginkább egy pszichológiai kezelésre lenne szükséged, vagy csoportos terápiára.


Én nem ismerlek, de a soraidat olvasva valamiért úgy érzem, hogy neked valójában pont az alárendeltségre, kihasználásra és elnyomásra van szükséged. A pasid a leírás alapján egy tipikus agresszív, erőszakos, primitív, ostoba tróger. Csakhogy az áldozat típusú nőknek ez kell. Hogy az ilyen pasasok kiéljék rajtuk az agressziót. Ordibáljanak vele, esetenként kisebb-nagyobb tettlességet is végrehajtsanak. Az erőszakod történetét nem írtad, de nem lepődnék meg, ha az is valami ilyesmi elfogadó áldozat koncepció miatt jött volna létre.


Szóval legelőször magadat kéne kihoznod ebből az áldozat szerepkörből.

2021. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Mondd el először valaki másnak, például egy pszichológusnak. Akivel a jelenlegi kapcsolatodról is érdemes lenne elbeszélgetned.

Ne haragudj, de a fentiek alapján a pasidban nem biztos, hogy megvan a kellő érzelmi intelligencia ahhoz, hogy ezt jól kezelje.

A 7-es válasszal teljesen egyetértek. Miért fogadod el, hogy a barátod rendszeresen veszekszik és kiabál veled? Egy kiegyensúlyozott kapcsolat nem ilyen.

2021. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem biztos hogy ezt neki kellene elmondanod!
2021. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!