Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel de nem bírom elfelejteni és bár régen sikerült most még haragudni is nehezen tudok rá azért amiért igen sok dolgot utólag a fejemhez vágott. Valahogy nem érzem ,hogy más érdekelhetne. Igaz én szakítottam mégis megviselt. A kapcsolat meglehetősen hullámzó volt sajnos, kissé kilátástalannak ítéltem ezért döntöttem emellett, viszont valahogy mégis úgy érzem ,hogy a másik felemet engedtem el.


Volt valaki hasonló helyzetben? Újra összejöttetek? Ha igen sikerült túllépni a sérelmeken?



2018. nov. 9. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen.Ha két ember igazán szereti egymást mindent megtudnak oldani,de ahozz mind két félnek akarni,és tenni kell érte.Ha tényleg a másik feled akkor keresd meg a lányt :)
2018. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: szereted az exedet? Ha igen, akkor menj el hozzá, és szólj neki, hogy rossz döntést hoztál, vele akarsz lenni. Ha meg nem szereted, akkor hagyd békén. Teljesen mindegy, hogy másoknak hogyan alakult a kapcsolata. A Ti kapcsolatotok csak és kizárólag rajtatok múlik. Ha úgy döntötök, hogy túl léptek a sérelmeken, akkor ùgy lesz.
2018. nov. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a szakítás valódi oka, csak a kilátástalanság? Ha nem eget rengető és megoldható dolog, keresd fel, ha ennyire hiányzik.
2018. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Magadban kell rendet tenni. Ez lehet csupán az ilyenkor szokásos érzelmi üresség, és a "nosztalgiázás" miatt, de lehet hogy tényleg szereted még. Ha tényleg szereted , akkor tegyél azért, hogy megváltozzon a helyzet.
2018. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen okból elbizonytalanodtál és megkérdőjelezed a korábban hozott döntésedet. HA a szakításnak voltak okai, ha nem hirtelen felindulásból történt akkor annak biztosan volt alapja.

Ha találsz magad mellé egy olyan partnert, akit hasonlóképpen szeretsz és értékelsz mint az exedet, akkor olyan gyorsan el fogod felejteni hogy magad sem fogod érteni. Amíg otthon ülsz és magadban merengsz addig teljesen normális hogy nosztalgiázol és a múltba kacsintasz, de itt az ideje hogy a jövőddel törődj!!!

2018. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egy folyamat vezetett el idáig sajnos de valahol mégis úgy érzem, hogy talán működhetett volna.
2018. nov. 10. 22:42
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz elfogadni ,hogy nem működött az amibe annyi energiát fektettem és szerettem volna ha megjavul...
2018. nov. 21. 23:37
 8/16 anonim válasza:
100%
Felhívtad azóta? Őszintén próbáltátok megbeszélni a problémákat? Lehet néha pont ennyi kell, hogy két ember megtapasztalja, hogy milyen a másik nélkül, és soha többé ne engedjék el egymást. A komédia is nem más, mint tragédia megfelelő időtávlatból. Bármilyen probléma is adódott a párkapcsolatotokban, legyen az akár egy folyamat, valószínűleg nem tudtad te sem és ő sem megfelelő nézőpontból szemlélni, csak közelről, mert totál benne voltatok. Ezért is léptél ki, mert kilátástalannak találtad. Most, hogy kicsit távolabbról szemléled, mint időben, mint térben, biztos vagyok benne, hogy már nem tűnik annyira kilátástalannak.
2018. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, megpróbálkoztam a felhívással, megbeszéléssel (mint oly sokszor régebben). A vége az lett ,hogy megerősített abban ,hogy bizony nekem rá nincs "szükségem" mert újra és újra csak árt nekem. Voltak szép pillanatok ezért nehéz az elengedés de vele nem tudtam boldog lenni. Mindig lerombolta az épülő boldogságot.
2018. nov. 28. 20:29
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem sok idő lesz mire túlteszem magam azon ,hogy fájdalmat okoztam neki...
2018. dec. 3. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!