Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs általános recept, de úgy nézett ki, hogy minden rendben, szeretjük egymást, hirtelen szakított. Nem találom a helyem nélküle.

2021. ápr. 20. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Keress mást! Amig nem lesz másik addig nem fog múlni
2021. ápr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Előzőnek igaza van, de szerintem az sem megoldás hogy kapcsolatból kapcsolatba ugrálsz. Ezt mindig a következő partner fogja megszenvedni, mert érzelmileg még az előző kapcsolatban leszel félig.
2021. ápr. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, de üdv a klubban. Kitartást! Én másfél éve nyűglődöm.
2021. ápr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 Kitartást!

Még ”csak” 3 napja vagyok ki, de iszonyatosan hiányzik és nem tudok még arra gondolni, hogy bárkivel bármi legyen :(

Nem tudok enni, aludni, létezni, mindenről ő jut eszembe.

2021. ápr. 21. 05:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3 nap nagyon friss, nem csoda, hogy nem tudsz másra gondolni. Nem is kell. Sajnos idő, de lassan jobb lesz és elmúlik. Az a legjobb, ha nem tudsz róla sem.
2021. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igyekszek türelmes lenni, nagyon szenvedek még mindig, legalább most már nyilvános helyeken nem sírom el magam csak itthon.
2021. ápr. 22. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!