Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most hogyan lépjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TNTapple kérdése:

Most hogyan lépjek?

Figyelt kérdés

Szép napot! :)

Ezt előre leírom,hogy 15 évesek vagyunk mint a ketten..

Egy parkba gondoltam,hogy ott találkozzunk jó ötlet?

Na szóval,van egy lány,aki nagyon tetszik nekem nagyon sokat gondolok rá... .Pár napja ismerem még élőben nem tudtunk beszélni,mert nem volt rá eddig lehetőség,de már van .:)Mindent meg tudunk így beszélni és elvagyunk . És első találkozáson beszélgetünk beszélgetünk nem akarok megkérdezni még semmit sem tőle. De azért szeretném meglepni valamivel és hát persze valami kis romantikus témára átérni lassan szépen,hogy ne vegye észre vagyis ne legyen annyira feltűnő .:) Második találkozáson már saját magamtól is meg tudnám lepni.(Most is megtudnám csak azért megkérdezlek titeket) . Na a második találkozáson is beszélgetnénk...stb.. És hát azért már mondani kellene neki valamit,hogy tudja hogy nekem ő kell.;) Csak nem tudom hogyan is kezdjem el ezt neki elmondani :).

Esetleg valaki valamit ajánl,oktasson ki ? :D



2014. szept. 27. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szereti az ilyesmit, vigyél neki virágot, ha ezt szerinted klisésnek tartja, akkor csak apróságot, csokit,... Parkban így majdnem októberben már az is romantikus, ha magadhoz húzod, h ne fázzon és adsz egy puszit neki :)
2014. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Uh. Nagyon szépen köszönöm!

És szerinted ezt hányadik találkozáson kellene ? :)

És ha esetleg ellenkezne?

2014. szept. 28. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!