Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet túl élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túl élni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet tovább lépni, ha találkoztál az igazival csak nem jó helyen és időben? Hogy lehet mást keresni, ha valakivel olyan szinten egy hullámhosszon voltatok, ami keveseknek adatik meg, ha tudod hogy olyat mint ő biztos nem találsz. Hogy lehet ezzel együtt élni?
2021. ápr. 22. 00:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig úgy, hogy éjjelente alvás helyett a telefont nyomkodom, kényszeresen frissítgetem a gyakorit, kommentelek, hülye kerdéseket írok ki a saját nyomoromról. Nem tudom elfogadni. Annyira fáj. Semmi sem segít. Kívül teljesen megkövültem, nem lehet hozzámférni, de belül rémes.
2021. ápr. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Hát, mivel nem látod a jövőt, ezért nem is tudhatod, hogy nem adatik meg akár jobb is... Fel kéne nőni.
2021. ápr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
2, 65 évesen is ugyanolyan szar a szerelmi bánat, de ilyen apróságok ne zavarjanak meg.
2021. ápr. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

#3: Ne haragudj, de a kérdés inkább néz ki egy tiniszintű crushnak, mint egy igazi szerelemnek.

Az meg tényleg nem zavar meg, hogy egyesek 65 évesen még társfüggők.

2021. ápr. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

4, 🙈... Persze, csak társfüggőknek fáj egy szakítás. Istenem.

A másik, egy tini szerelem miatti fájdalom pontosan miért is alsóbb rendű? Ja, mert te majd megmondod hogy azt ő hogyan is élheti meg, hiszen te már kifejlett példány vagy.

Ez a mély lenézése más fájdalmának ami gáz, nem a "tiniszintű crush". Nem tudom hány éves vagy, de nyugodtan leköpheted a következő tükröt, hogy a korod az egyetlen amire fel kéne nézni benned. 🙂

2021. ápr. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolkodási hiba...
2021. ápr. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kapcsolat úgy indul hogy ő az igazi, ezt ne feledd! Bbeindul a szerelem, a tetszés, a ráhangolódás, a megfelelni vágyás. Aztán elmúlik a szerelem, s kiderül mi van mögötte.
2021. ápr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm már a harmadik "igazival" van, szerintem többet is találni. Nem csak egy olyan személy létezik, aki ki tud váltani vonzalmat és jó kapcsolatra. Valaki után évtizedekig sóvárogni beteges, életben egy dolog állandó, a változás. Minél jobban kezeled, annál sikeresebb leszel, első szerelmet nehéz elfelejteni, valószínűleg mindig emlékezni fogsz rá, de ez nem zárja.ki, hogy jobbat találj, hiszen ami nem teljesült be eleve nem volt jó.
2021. ápr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy találkoztam az igazival, csak rosszkor, rossz helyen. Attól igazi valaki, hogy a körülménydek ellenére is harmonikus, fejlődő kapcsolatod lesz vele. Egyébként az igazi nem is eleve elrendeltetés, inkább az igazivá fejlődhettek egymás számára a kapcsolat alatt, ahogy összekovácsolódtok. Ez utóbbi pedig több emberrel is lehetséges.


Megértem a fájdalmadat, de talán könnyebb lesz túllépni, ha nem ragaszkodsz ahhoz az elképzeléshez, hogy ő volt az egyetlen igazi életedben.

2021. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amikor ott áll a tökéletes másik feled, te őt akarod, ő pedig téged, de ott és akkor ez nem lehetséges, a legborzasztóbb dolog. Kortól függetlenül. Nyilván nem tudja senki hogy éppen egy kamaszos fellángolást hiszel tökéletes szerelemnek, vagy sem, de ennek nincs is jelentősége most.

Sajnos nem tudsz mit tenni, ha most ezt érzed. Elengeded. De nem úgy hogy mantrázod magadnak, hanem úgy, hogy ha kell sírsz, ha kell dühöngsz, ha kell kiabálsz, és próbálsz nem ragaszkodni hozzá.

Lekötöd magad, tanulsz, sportolsz, ismerkedsz és megszakítasz vele minden kapcsolatot.

Azt mondják jobb lesz és könnyebb szép lassan.

Nekem nem lett, csak megtanultam együtt élni az érzéssel. lehetetlen

2021. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!