Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha megérett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megérett az első kapcsolatom a szakításra, de úgy érzem nem találok mást és soha nem leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

A párom a porba tiporta az önbizalmam, mindenért én vagyok a hibás...


Nehezen jött össze a kapcsolatom, 24 évesen jöttünk össze, most 27 vagyok. Zárkózott vagyok, nem nagyon vannak barátaim, hiába edzek nem tudok fogyni.


Mit tegyek, hogy elhiggyem van tovább? Félek, hogy soha nem találok majd senkit sem.



2021. ápr. 25. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megtanulsz egyedül élni boldogan. 7 év után vagyok ilyen cipőben, ez van.
2021. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És?


Miért félsz attól, hogy egyedül leszel? Voltál már úgy korábban is, nem?

2021. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jobb egyedül, mint egy szar kapcsolatban. Ezt ne feledd sosem.


Ha nagyon magányos vagy, társkeresőn is ismerkedhetsz. De ebben már ne maradj benne.

2021. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg volt egy nem túl fényes gyerekkorod és nem alakult ki a megfelelő önértékelésed. Ezért volt nehéz a pártalálás és erre vezethető vissza az is, hogy a végén egy bántalmazó párkapcsolatba kerültél. (Ahol letörik az önbizalmad, ahol mindig te vagy a hibás, ott a másik fél bántalmazó és még az is elképzelhető, hogy narcisztikus személyiség.) Itt nem az a kérdés, hogy hogy lépj tovább, hanem hogy hogyan építhetnéd fel a sosemvolt önbizalmad, hogyan állítsd helyre az önértékelésed. Ezek védenek meg majd téged a jövőben attól, hogy ilyen kapcsolatokba belemenj vagy adnak erőt ahhoz, hogy időben kilépj belőlük. Ne halogasd ezt, keress egy olyan pszichológust, akivel izgalmas az önismereti munka vagy akár egy csoportos terápiát.
2021. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!