Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki akibe szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki akibe szerelmes vagyok, megszakitott velem minden kapcsolatot, hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Napok óta nem tudok enni,aludni.

Teljesen magam alatt vagyok.

És kb negyed óránként elkap a sírógörcs.

Így lehetetlen dolgozni járni,élni tovább a megszokott életemet.

Mit kellene tennem?

Kinek mi vált be?

A szeretőmröl van szó,tehát még kibeszélni sem tudom magamból a problémákat senkinek.


2018. dec. 12. 07:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Keress másik szeretőt, és ne szeress bele!
2018. dec. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért szakított, mert beleszerettél?
2018. dec. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nő v férfi vagy? Miért szakított meg minden kapcsolatot?
2018. dec. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő..

Nem ez miatt,én nem zaklattam ilyenekkel..

Hanem most jutott eszébe állitólag,hogy van egy kapcsolata.

2018. dec. 12. 07:50
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor így jártál. Rendbe akarja tenni a hivatalos kapcsolatát. De úgyis ugrasz majd, ha füttyent.
2018. dec. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó,kedves vagy. 😊😊

A kérdés nem ez volt,hogy így jártam e.

Ha nem tudsz normálisat kommentelni,minek írsz bármit is?

2018. dec. 12. 07:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Macskagyökér tabletta. Idővel jobb lett legalább el tudtam aludni. Nem voltam szerető, nekem egyedülálló hazudott szerelmet, de a hatás hasonló. És a sok munka is segít.
2018. dec. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Azt kaptad, ami járt neked. Belerondítottál egy kapcsolatba, ez a minimum, hogy szenvedj. És az, hogy téged is csaljanak majd, hogy tudd milyen érzés.
2018. dec. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8as. Nem erre a részére lettem volna kiváncsi.

Valóban nem szép dolog,de szerelmes vagyok..

Elhitette fontos vagyok neki,aztán felültetett.

És persze én is hibáztam,de azért olyat ne mondj hogy ilyet bárki is megérdemelne..

2018. dec. 12. 08:16
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nem voltam szerető, de két hónapja hagytak ott egy közel hét éves kapcsolat után, miközben én még szerettem őt. Nem voltam elég jó, sem anyagilag, sem társként. Az első egy-két hét az ilyen evés-alváshiányos, igen, utána már "csak" egy tátongó űrt fogsz érezni, ami kiszívja az örömöt mindenből, amibe belefogsz. Ez tartott egy jó egy-másfél hónapig, aztán már néha kezdtem érezni valami kis reményféleséget is, talán átélhetek valami hasonlót mással is. Tegnap közölték, hogy látták mással sétálgatni, én meg visszazuhantam az ürességbe. Talált valaki jobbat. Örülök, hogy boldog, de bent szétmarcangol, hogy nem velem.


Én megpróbáltam belefogni dolgokba, amiket eddig hanyagoltam, kissé megkésve de hajtom a jogosítványt. Tervezek továbbtanulni, egy munkahelyváltás is jöhetne. Egyszer leittam magam, de amúgy nagyon nem szeretnék ezen az úton továbbmenni, annyi elég is volt. A beszélgetés is segít egy kicsit, nyugodtan írhatsz privátot is.


28/F

2018. dec. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!