Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szakítottunk és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítottunk és miért van új kapcsolata, ha ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után szakítottunk az exemmel. Még az utolsó pillanatokban is azt mondta, hogy mennyire hálás azért, hogy vagyok neki és nem hagytam el semmiért. Hogy én vagyok az igazi. Még az autóban is a kedvenc számát hallgattuk, mondta, hogy rólunk szól, mert volt olyan, hogy rövidebb időre külön sodort minket az élet, de mégis visszataláltunk egymáshoz és ez a lényeg.

Aztán mégis vége lett, már új kapcsolata is van, de szakításkor is úgy váltunk el, hogy én voltam az igazi. És a kapcsolatában nem boldog, ezt mondta is.. De én meg nem akarok belerondítani, nem is beszélek már vele igazából, mert így is megviselt már ez az egész. De mit vár, hogy majd szaladok utána és harcolok a kegyeiért, mikor már mással van?

Miért nem velem van akkor, ha annyira én voltam a nr1?

Itt is annyi kérdés alatt olvasni, hogy emberek még az exüket szeretik, mégsem velük vannak.

Miért kell agyonbonyolítani ezt az egészet?


2021. ápr. 26. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt egyedül te bonyolítod túl. Nem kell túlkombinálni, a srác egész egyszerűen több vasat tart a tűzben és amikor majd a másiknak nem kell, akkor rohan hozzád, de addig is etet téged ezekkel a dumákkal, ezzel készíti elő a terepet. Ne áltasd magad azzal, hogy téged szeret.
2021. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem szeret.
2021. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lépj tovább. Tedd meg ezt a jövőbeli Magadért!

Ha annyira Te lettél volna számára az igazi, még mindig együtt lennétek és Veled tervezne közös jövőt.

Ezzel inkább csak szédít és B opciónak tart talonban, hogy ha mégsem jön össze hosszútávra a másik, akkor visszatáncolhasson Hozzád.

Ráadásul mindezek után még meg tudnál benne bízni?!

2021. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Ezek csak szavak. 😅Lépj már tovább és ne agyalj hülyeségeken. Tiltsd le mindenhol és kész.
2021. ápr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"De mit vár, hogy majd szaladok utána és harcolok a kegyeiért, mikor már mással van?"


Igen, pontosan ezt várja. Több vasat tart a tűzben, és ezért meg sem kell erőltetnie magát, mert a "vas" fut utána.

2021. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az, akit megcsalt a párja? Nem a szeretője a nője most?
2021. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 - nem futok utána, én nem kerestem

#6 - nem, nem volt szerető. tudtommal.

2021. ápr. 26. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!