Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van így értelme a kapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Összevesztünk és szakítottunk a barátommal, ezt főleg én akartam ezt a szakítást, mert nem tudtunk megegyezni bizonyos kérdésekben.

Az egy hónapos szünet alatt én csak rá tudtam gondolni, ő viszont, mint kiderült boldog boldogtalannál bepróbálkozott, ezalatt az idő alatt.

Végül azóta megint találkoztunk, de mint mondtam, bevallotta, hogy régebbi barátnőknél, újaknál, mindenkinek írt és azt hiszem, hogy 1-2 nél sikerrel is járt.

Én nem tudtam más férfivel ismerkedni, mert hozzá ragaszkodtam, ezek szerint neki mindegy ki, csak nő legyen.

Mondhatni kibékültünk, de így nem tudom, hogyan tovább ....



2021. ápr. 29. 07:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ma már akkor sem működik egy kapcsolat ha a pasi nem szimpatikus a barinőnek.
2021. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Keresett egy utánad való pótlékot. Próbált valaki hozzád hasonlót keresni; de lehet, hogy egyikkel se érezte olyan jól magát, mint veled; csak kétségbeesetten próbált találni olyasvalakit, aki felér hozzád, akivel hasonlóan jó, mint veled


Amúgy én nem tudom,lehet,hogy nem jelentettél neki annyit, de ez tehát, mint mondottam; lehetett egy ilyen dolog is, hogy borzasztóan hiányoztál neki; és kétségbeesetten próbált meg pótolni.

2021. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincs! Ez már sosem lesz jó. Ugyanebbe vagyok. Mi 2 hétig(!) voltunk külön, azalatt is szanaszet kvazta magát, házas csajhoz maszkalt, stb. Azóta csak erre tudok gondolni, egy nyomorék az egész kapcsolat. Sosem lesz jó, már nem fogsz tudni “tisztán” nézni rá..
2021. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!