Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 12 éves kapcsolatomnak lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves kapcsolatomnak lett vége a semmiből, nem számítottam rá, hogyan tudnám feldolgozni ?

Figyelt kérdés

15 éves voltam, amikor összejöttem a párommal. Gyerekkorunk óta ismerjük egymást, legjobb barátok voltunk, ő kb. 9 éves korától szerelmes belém (1 év korkülönbség), majd 15 évesen amikor már tininek éreztem magam és nem egy kisgyereknek, akkor elkezdtünk járni. A párom 2 hónapja elhagyott, azt mondta már nem szeret, nem boldog velem. Pár hónapja tényleg éreztem, mintha egy kicsit elhidegültünk volna egymástól, viszont voltak olyan napjaink, amikor annyira szerelmesek voltunk, mint az elején. Amikor egyszer említettem neki, azt mondta, hogy csak mostanság a munka miatt máshogy érzi magát, a kapcsolatunkkal semmi probléma nincs.

Miután elhagyott rákérdeztem, hogy miért nem mondta ezt előbb? Mert voltak napok szakítás előtti hetekben is, amikor olyanokat is mondott, hogy annyira jó, hogy ugyanannyira szerelmesek vagyunk mint régen, kérdeztem, hogy pl. ezt miért mondta. Azt mondta, hogy abban a pillanatban úgy érezte, a másikban meg már teljesen máshogy és ez így váltakozott nála az utóbbi hónapokban.

Ennek 2 hónapja, azóta nem beszélünk. Én nem könyörögtem neki, nem zaklatom, csak rákérdeztem a szakításkor, hogy nem-e tudjuk megoldani, azt mondta, hogy nem.

Én még mindig szeretem őt, és egyszerűen nem tudom feldolgozni, amióta csak az eszemet tudom az életem része, úgy érzem amit napról napra megélek az maga a pokol, rettentően magányosnak érzem magam és hiányzik.

Hogyan tudnám ezt feldolgozni? Hogy tudnám őt elengedni?



2021. máj. 5. 23:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2-es,zsákutcába hajtottál... :-DDDD
2021. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy
2021. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!