Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vetettetek már véget úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vetettetek már véget úgy egy kapcsolatnak, hogy szerettétek a párotokat és ő is titeket?

Figyelt kérdés

Több dologban nem egyezünk, ami nem kompromisszumképes és hosszútávon boldogtalanságot vagy elhidegülést okozna. De szeretjük egymást, őszinték vagyunk a másikkal, ezért beláttuk, hogy külön jobb lesz nekünk és ezért szakítottunk. Úgy érzem bele fogok halni nem tudom mit fogok kezdeni nélküle.


Hogy lehet ezt feldolgozni? Úgy érzem sosem fogok még egy olyan személyt találni mint ő, a rossz dolgokat leszámítva persze. Nagyon fáj.


Nem haragszom rá, egyikünk sem hibás, hogy ez lett a vége, csak nem illünk össze, de mégis olyan nehéz elengedni, sok szép emlék fűz hozzá.


2021. máj. 7. 12:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már ilyen. Ezt tartott a legtovább feldolgozni, de sikerült és a mai napig jó döntésnek tartom. Mindketten megtaláltuk azt, akivel tényleg boldogok lehetünk.
2021. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Ő akart gyereket, én nem.
2021. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, jó döntés volt, bár akkor ott tényleg szar.
2021. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt ilyen.

Igazából azóta sem vagyok teljesen túl rajta.

2021. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A körülmények miatt kellett szakítanunk, pedig szerettük egymást. Nagyon fájt. Azóta sem volt normális kapcsolatom.
2021. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát szomorúan olvasom ezeket. Azért remélem sikerül túltennem magam.
2021. máj. 7. 13:36
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nagy szerelem volt, nálunk nem volt olyan, hogy bármiben nem illetünk volna össze - kivéve korban. Sajnos hosszú távon ez problémás lehetett volna.

Nem tudom, mennyire lehet túl lenni ezen valaha, de talán majd ha jön még egy legalább olyan nagy szerelem, ha lehet ilyen.

2021. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem kompromissziumokkal megoldható. Ha tényleg szereted, vele maradsz minden áron. :)
2021. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Van amiben nem létezik kompromisszum.
2021. máj. 7. 20:55
 10/24 anonim ***** válasza:
10%
Mindenben létezik. Sajnálom, hogy ennyire negatív a felfogás sok helyen...
2021. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!