Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez nagyon rossz ötlet ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon rossz ötlet ?

Figyelt kérdés

Ha szakítás után megtartom a volt pasimmal a kapcsolatot, azert, hogy néha kiránduljunk?

Ö is ugyanazokat a helyeket szerette mint én. Tehat nem szex miatt talalkozni, hanem neha kirandulni es a feltételeket en szabom, ha így nem jó akkor nem tartom a kapcsolatot egyáltalán

Azert szakitottunk, mert gyanítottam, hogy megcsal.



2021. jún. 4. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ja. Én nem tudnék többet találkozni olyannal, aki egyszer hátbaszúrt. Tudom, kegyetlenül hangzik, de megpróbáltam, nem ment.
2021. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Sose jó ötlet..
2021. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon hülye ötlet. Nincsenek barátaid, akikkel kirándulhatsz? Úgyis be fog próbálkozni..
2021. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Azt mondanám, hogy nem rossz ötlet, csak meg kell várni azt a fél-egy évet, amíg teljesen elhalnak az érzelmek. Viszont mivel megcsalással vádolod, mindig ez fog eszedbe jutni, így már nem ajánlom a kapcsolattartást.
2021. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát akkor kár volt szakítani ha konkrétan ugyan úgy együtt akarsz lenni vele.
2021. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossz ötlet.

Gondolom, ezután sem apácának készülsz.

Mit teszel, ha elkezdődik valami egy másik férfival?

Mert ha én ismerkednék, nálam kizáró ok lenne, hogy még az előző partnerével találkozgat, kirándulgat, jól érzi magát. Akkor még nem zárta le azt a kapcsolatot, úgyhogy én csak pótléknak kellenék neki.

2021. jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudjátok egymást barátként kezelni ezek után, akkor oké... de a leírásod alapján én hanyagolnám. Nem bízol benne, vannak benned rossz érzések... akkor már ne menj le pincsibe, hogy egy kirándulás miatt ott kuncsorogsz. Egyedül is el lehet menni, lehet keresni hozzá társaságot.
2021. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm
2021. jún. 4. 11:52
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél több időt töltesz a múltban annál többet rabolsz el a jövődtől. Az hogy jóban maradtok, beszélőviszonyban, nem dobáltok kígyót-békát egymásra egy jó dolog, nem kell minden szakításnak haraggal végződnie. Viszont amíg csak vele lógsz addig nem adsz esélyt arra, hogy új embereket ismerj meg, beleragadsz egy "semmilyen" kapcsolatba.
2021. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Olyan emberhez, akivel egyszer szerelmesek voltatok egymásba, együtt terveztétek a jövőtöket, ne menj vissza pótléknak...
2021. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!