Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg kifogásolható, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kifogásolható, hogy pár nappal az után szakítottam, hogy agyvérzést kapott az apukája?

Figyelt kérdés

Az exem kb. ki akar csinálni, és a saját családom is ellenem van, anyám emelt hangon szólított fel, hogy ő nem ilyen szívtelennek nevelt, menjek csak szépen vissza hozzá legalább amíg fel nem épül az apja, ha pedig nem, akkor költözzek el. Meg, hogy rá szégyent hozok, mert az exem apjának a testvérével egy helyen dolgozik, és mit fog szólni, miféle család vagyunk.


Azért hagytam el, mert érzelmileg bántalmazott, de ez sem az exem, sem anyám szerint nem bántalmazás, csak megbolondított a média meg a mozgalmak, és már minden az, közben ezt a kapcsolatot meg lehetne oldani.

Szerintem nem lehet megoldani, mivel már inkább utálom, mint szeretem, és meguntam a károgást, terrort, most telt be végleg a pohár. Ráadásul beleszerettem valaki másba. Nem csaltam meg, a másik személlyel semmi nincs köztünk, de ha garantáltan nem is lehetne soha, akkor is el szeretném hagyni a páromat.



2021. jún. 4. 17:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Azt gondolom, hogy akkor szakìtani vele nem volt nagyon empatikus dolog, kérdés, hogy mennyi ideje vagytok együtt és lett-e volna negatív hatása rád nézve, ha mondjuk 3 héttel később szakítasz?


Ettől függetlenül a te döntésed, és amit anyud mond, hogy menj vissza és támogasd, a barátnőjeként, az nettó butaság, senkin nem fog segíteni, mert már pontosan tudja, hogy szakítani akarsz vele, csak az agyvérzés miatt nem teszed.

2021. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Ennyi erővel mindig van kifogás. Nem is értem, hogy jut eszébe valakinek, hogy együtt élj és lefeküdj valakivel, csak mert beteg az apja. Nonszensz.
2021. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12%

Attól függ hogy mit jelent valójában az érzelmileg bántalmazott dolog.

Ugye biztosan nem csak mondvacsinált kifogás saját lelkiismereted nyugtatására, hogy ne kelljen a lelkét ápolgatnod, miközben az új palira folyatod a nyálad?

De tényleg, szerintem ez a kulcskérdés.

2021. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13: senkivel nem kötelező együtt lenni, ha valaki nem akar. Nincs olyan, hogy "mondva csinált kifogás".
2021. jún. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13

Érzelmi zsarolással együtt lenni olyan emberrel aki bántalmaz is, az szerinted mennyivel jobb?

2021. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!