Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet kilépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kilépni egy olyan kapcsolatból, ahol a nő öngyilkossággal fenyegetőzik, nem bírja feldolgozni a szakítást, könyörög és bűntudatod kelt a másikban?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Marha gyorsan 🤷‍♂️
2021. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor fenyegetőzött, felhívtam az 112-t, és felvázoltam a helyzetet. A rendőrök kimentek ellenőrizni, hogy jól van-e, ezután a fenyegetőzéssel is felhagyott, sőt, látni sem akart többet. :D
2021. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátom is fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz. Mondtam, hogy nem érdekel, legalább biztos lehetek benne, hogy végleg megszabadultam tőle. Tudtam, hogy csak fenyeget.

Természetesen azóta is él és virul.

2021. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Határotottan. Sajna volt pár öngyilkosság a közelemben. Egyik se szólt senkinek. De a 112 is jó megoldás.
2021. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen ember előbb tenne kárt benned, mint magában.
2021. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Gyorsan, mert az ilyen előbb fog téged megkéselni, mint a saját ereit felnyesni.
2021. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!