Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is azért kelt fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is azért kelt fel hogy ne legyen reggeli szex?

Figyelt kérdés
A barátnőm 4-kor kelt, mert elvileg be akarta fejezni a tanulást még a munkanapja előtt. Mikor én felébredtem már pizsiben ült az ebédlőasztalnál, iszogatta a reggeli zöldteáját és tanult. Tudni kell hogy a zöldtea után már soha nem lehet szexelni, mert attól pisilnie kell elvileg. Este azt mondta fáradt, erre reggel is van kifogása a szex ellen. Szerintem az a tanulnivaló kibírta volna estéig és összebújhattunk volna reggel...

2021. febr. 4. 06:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
65%
Hehe zöldteától nem lehet szexelni. Nagyon vicces. Lehet, hogy a barátnőd tényleg nem akart szexelni, vagy alapból nem kedveli a faxt. De hogy 4-kor felkelni bármilyen indokból is, az már önsanyargatás a javából.
2021. febr. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

A zöld tea, gyakorlatilag is vízhajtó. De szexelni ugyanúgy lehet utána is.

Szerintem csak szimplán nincs kedvem hozzá. Lehet hogy fáradt is. Ezt igazából neki kéne felhozni és akkor hátha tud egy jó választ mondani.

2021. febr. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
99%
Örülj hogy tanul
2021. febr. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok. Azt még hozzá tenném, hogy azért szerintem nem azért kelt fel.
2021. febr. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Általában minden este elintéz szájjal, de most 3 napja még egy gyors lovagló vagy valami se volt...
2021. febr. 4. 06:31
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Nálatok ő van a te élvezetedért? Ugy nem is csodálom hogy nincs kedve mindig melozni rajtad cserébe a semmiert
2021. febr. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Hát elég szánalmas ez így.
2021. febr. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%
Elege van már belőled, keress másik rabszolgát 🤷‍♂️
2021. febr. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%

Elintèz?

És te hányszor intézed el őt szájjal?

2021. febr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem sűrűn, tudod mekkora macera van vele? Az aktusokat élvezi, és mikor rákérdeztem azt mondta orgazmusa is szokott lenni a hosszabb szexeknél
2021. febr. 4. 07:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!