Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire normális ha közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ha közel egy év után nem tudtam feldolgozni a szakítást?

Figyelt kérdés

Közel egy éve szakítottunk a barátnőmmel, elmúlt benne a rózsaszín köd és nem bírta így folytatni, amit elfogadtam de nem tudtam még mindig feldolgozni, próbáltam ismerkedni de valahogy nem megy egyszerűen, nem tudok nyitni. kitöltöm a szabadidőmet, sportolok, szeretem a munkámat, sok barátom van de minden este előjön a hiányérzet. Valaki volt hasonló helyzetben?

26F


2021. ápr. 9. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez a sztori. Csak nekem még nem telt el annyi idő, de szintén nem tudok nőre nézni, meg nem is akarok. Még mindig bízom benne, hogy visszajön. Nem tudtam elengedni, meg nem is akarom, rá van szükségem úgy érzem. Szar szitu tesó.
2021. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem fog visszajönni, de, ha mégis, nem fog sokáig tartani az új próbálkozás. Nem tudtok tovább lépni, mert a múltban éltek. Ezt szó szeirnt értem: nézegetitek a régi fotókat, visszaolvastok üzeneteket, követitek az exet facebookon, stb. Ezeket mind meg kell szüntetni és mivel látszólag nincs hozzá elég lelki erőtök, egy erős pillanatotokban le kell törölni ezeket a tartalmakat, végleg! Az exet meg letiltani, hogy ne lássátok mit csinál.
2021. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meddig voltál vele, semennyire sem múlik?
2021. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 évet voltunk együtt, nem beszélünk a szakítás óta és nem követem semmilyen közösségi oldalon sem
2021. ápr. 9. 23:34
 5/9 anonim ***** válasza:
És pont ugyan olyan az űr egy kicsit se "enyhül"(szar kifejezés, valahol csak meg lehet erősödni és élni ezzel)?
2021. ápr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2: Az emlékeket nem tudod törölni vagy tiltani.
2021. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért görcsölünk ennyi idő elteltével is az exen, mert nincs új. Én is, több, mint fél éve, az meg nem is emlékszik már rám, könnyedén elengedett. 26n
2021. ápr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Enyhül, lehet jobb lenne a helyzet ha valaki lenne mellettem akit szeretek, 7-es, Neked miért alakult így a dolog?
2021. ápr. 11. 21:58
 9/9 anonim ***** válasza:
ha lefoglalnád magad,ami nem rá emlékeztetnek, másokkali smerkedsz,létesitesz kapcsolatot akkor már elfelejtenéd
2021. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!