Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pasik, ti megpróbáltátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti megpróbáltátok a “kutyaharapást szőrivel”, ha hiányzott a barátnőtök miután összevesztetek, és sikerült így túllépni a hiányán?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt lettetek túl a barátnőtökön, és van olyan, aki inkább kibékült, mert nem kapott jobbat?

2021. jún. 23. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a nő olyan ostoba, hogy lelép, akkor majd lesz helyette másik. Jobb.
2021. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt ez is meg az is. Szerintem semmiképp sem előre vetítő ha egyből máshoz rohanunk. Az elvesztett szerelmet, addigi életet meg kell gyászolni. Át kell gondolni, mi hol hibáztunk és megpróbálni javítani rajta. Egy ilyen kapcsolat meg ezen nem segít. Sokan félnek a magánytól, az egyedüllét nehézségeitől. Félnek magukkal szembesülni, és mesélni a fájdalmat. Szerintem ez elengedhetetlen. Az hogy más karjába meneküljek, mert félek ettől, eddig nem volt kifizetődő. Nem javultam semmit, és későbbi komoly kapcsolatnál ismét előjött ugyan az a hiba. Szóval szerintem így nem sikerülhet. De ez is lehet egyén függő. Kedves Kérdező. Az hogy mennyi idő ez a folyamat attól függ hogy mennyit voltatok együtt, a kapcsolat mennyire volt tartalmas, és mi miatt lett vége. Ezen érdemes gondolkozni. Helyzettől függően akár hónapok, de évek is lehetnek ezek.
2021. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
a 2. válaszolónak teljesen igaza van!
2021. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!