Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés

Amikor szakítottam vele, mert fillért se költött a kapcsolatunkra, még egy jelképes apróságot se vett semmit se, és mikor fel járkált hozzám sose hozott semmit hogy együtt együk meg, vagy amit én szeretek, ezeken kivül más bajok is voltak vele.


Azzal jött hogy a pasik nem szeretik ha a nő el várja hogy költve legyen rá címszó és ha nem tudom őt annak szeretni ami és elfogadni hogy ő ilyen és kész akkor velem vannak a bajok és nem ő vele. Nagyon belém gázolt amilyen csúnyán beszélt velem. Alapból nincs önbecsülésem és önbizalmam és még rombolta is a stílusával.


Más pasik se szoktak aprósággal meg lepni a barátnőjüket?

És más pasik se gondolnak arra ha sokat lognak a barátnőjüknél akkor vigyenek valamit amit közösen el fogyasztanak?



#exek#szakítás#anyagiak#önzőség#meg bántás#sértegetés
2021. júl. 28. 12:49
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Étterem :) a városba soha nem akart velem el menni, mert minden fajta kifogása volt, és étterem eszébe se jutot max egy gyors büfé ahol mindenki fizete a saját kajáját.
2021. júl. 28. 13:47
 12/29 anonim ***** válasza:
4%
Szokás ajándékokat venni a másiknak, de ez mindkét fél részéről igaz. Ugye te vettél neki időnként valami apróságot?
2021. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
83%
#12: Ő zabáltatta rendszeresen.
2021. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy egy nővel elmenni egy étterembe az egy más érzés. Olyan, mint színházba menni vele. Főleg, ha előre bejelented, hogy oda hívod. Én mindig nagyon örültem ennek, mert olyankor a nő készült, szépítette magát és büszke voltam mindig rá, hogy ilyen csinos nő a partnerem.

Gyorsétterembe csak akkor, ha nincs más és hirtelen csak az elérhető.


Én azt gondolom, Téged iszonyatosan kihasznált, amit nem szabad engedni. Te tudod, hogy szeretnéd vele folytatni vagy sem, de ha igen, akkor a jövőben is csak erre számíthatsz.

Az általad leírtak pedig soha nem jutottak volna eszembe, mint férfi egy kapcsolat esetén. 50/F

2021. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Tudta, hogy igazad van és lehúzott, ezért bántott, hogy még bosszút is álljon, mert egy ilyen klassz hapsit kidobtál:)))


Ahogy fentebb is írták: ne sírj, ünnepelj!!


Azért is hagytad ezt idáig fajulni, mert nincs önbecsülésed. Se elvárásod. Csak adsz, hátha akkor megfelelsz. Aztán ha szóvá teszed, hogy hülyére vettek, visszatámad és megint te érzed magad rosszul.


Egyelőre ne gondolkodj kapcsolatban szerintem. Épülgess, foglalkozz magaddal. Barátnőkkel programozz, strandolj, utazz el, sportolj. Töltődj.

2021. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

"Még egy ilyen hapsit nem találsz mint én!"

"Ezt én is őszintén remélem"

;)

2021. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Sajnos engem a szüleim nagyon korrektnek neveltek, belém nevelték hogy ha adok akkor majd kapok is. De ezzel inkább csak vissza éltek mintsem azt érezte volna ez a pasi hogy kompenzáljon vagy hogy visszonozza nekem.
2021. júl. 28. 14:17
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna ennyit várnod a viszonzásra. Legközelebb már talán óvatosabb leszel.

Amúgy meg, szerintem nőként nem kell elkezdeni adni, amíg még nem kaptál semmit.

2021. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

"reméli sose leszek boldog és meg bánom hogy olyan jó pasit el küldtem mint ő mert még egy olyat nem találok mert ő ilyen olyan rendes"


Nélküle is sokkal boldogabb leszel egy kis időn belül. Hogy nem találsz még egy olyat, amilyen ő volt? Hát pont ez a cél. Látszik, mennyire rendes, megszűnt az ingyenélés, azonnal ki is mutatta a foga fehérjét.


Kedves kérdező!

Nehogy ennek a baromnak a szavait magadra vedd már. Arra nem méltatott, hogy egy tábla csokit vegyen neked. Te meg mindent megadtál neki. Érdekel egy ilyen ember véleménye? Ugye, hogy nem. Ő nem téged szeretett, hanem a kényelmes életét. Az ingyen kaját, ingyen dolgokat. Nehogy engedd visszamászni az életedbe, nem ezt érdemled. Az írásaid alapján kedves és rendes ember vagy. Előbb vagy utóbb találkozol egy olyannal, aki téged fog értékelni, nem pedig az ingyen kaját.

2021. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Jó lenne találni egy normális pasit csak a sok a nagydumáson nehéz át látni.
2021. júl. 28. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!