Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés

Amikor szakítottam vele, mert fillért se költött a kapcsolatunkra, még egy jelképes apróságot se vett semmit se, és mikor fel járkált hozzám sose hozott semmit hogy együtt együk meg, vagy amit én szeretek, ezeken kivül más bajok is voltak vele.


Azzal jött hogy a pasik nem szeretik ha a nő el várja hogy költve legyen rá címszó és ha nem tudom őt annak szeretni ami és elfogadni hogy ő ilyen és kész akkor velem vannak a bajok és nem ő vele. Nagyon belém gázolt amilyen csúnyán beszélt velem. Alapból nincs önbecsülésem és önbizalmam és még rombolta is a stílusával.


Más pasik se szoktak aprósággal meg lepni a barátnőjüket?

És más pasik se gondolnak arra ha sokat lognak a barátnőjüknél akkor vigyenek valamit amit közösen el fogyasztanak?



#exek#szakítás#anyagiak#önzőség#meg bántás#sértegetés
2021. júl. 28. 12:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%

Esküszöm valahol imponál is nektek, ha zsugori a férfi.


Mástól is hallottam hasonlót szèmelyesen - ott addig tartott , amíg jó volt a szex

2021. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Én eddig másik véglettel találkoztam. Költöttem, de nem éreztem nagy dolognak, természetes, hogy kisebb-nagyobb dologgal meglepem, vonatjegy, csoki, szállás, pezsgő, benzinköltség, közös kajálás, pizzarendelés stb.

De amikor veszekedés volt és megingott abban, hogy valóban szeretem-e, biztos csak a szexre kell nekem, akkor mondtam, hogyha szexre kellenél, a negyedét nem költöttem volna rád, hanem már rég leléptem volna az első szex után.

Erre még ő esett nekem, hogy mintha olyan nagy dolog volna, hogy költöttem rá, mintha ő csak annyit érne... mikor nem erről volt szó.

2021. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez Te voltál tegnap?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Nem igaz. Rád akarja tenni. Pontosan tudja, hogy kihasznált, kiette a hűtődet és nem költött rád.

" a pasik nem szeretik ha a nő el várja hogy költve legyen rá címszó és ha nem tudom őt annak szeretni ami és elfogadni hogy ő ilyen és kész akkor velem vannak a bajok "

De te költs rá nyugodtan, igaz? És fogadd el hogy ő ilyen és kész, különben veled vannak bajok.

Gondold át picit. Szerinted igaz?

2021. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére sosem találkoztam ilyen pasival. Nem kértem, de mindig kaptam/kapok apróságokat. Nem pénzes pasikról van szó, egyszerű srácok, volt akinek csak diákmelóból volt pénze.
2021. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom mire föl várják el a nők az ajéndékokat!
2021. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

3mas igen én tettem fel azt a kérdést.

Mert szakítás után még engem állítot be rossznak és a maradék önbecsülésemet is rommá törte bennem és most már teljesen lelki padlóra lettem küldve.

És egész éjszaka csak sírtam és azok voltak a fejemben amiket hozzám vágott.

És hogy reméli sose leszek boldog és meg bánom hogy olyan jó pasit el küldtem mint ő mert még egy olyat nem találok mert ő ilyen olyan rendes stb és akár hogyan is gondolkodtam én tettem többet a kapcsolatba és nem ő a mérleg sehogyan se áll még egyenlőségben sem mert listába szedtem mindent mert nagyon meg bántott és szét törte a szívem.

2021. júl. 28. 13:16
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
#5: És egyes pasik miért veszik természetesnek, hogy nő fizeti a kajájukat és kizabálnak mindent a hűtőből, de még véletlenül sem pótolják?
2021. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

"És hogy reméli sose leszek boldog és meg bánom hogy olyan jó pasit el küldtem mint ő"


B+. Örülj, hogy megszabadultál ettől kihasználós idiótától! Ne sírj, ünnepelj!

2021. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy smucig idióta és beképzelt paraszt. Tényleg örülj, hogy lelépett.
2021. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem gondoltam volna, hogy csak az egyik fizet mindent és a másik semmit. Lehet, én voltam olyan szerencsés, de volt olyan, hogy a nő engem hívott meg és nem engedett fizetni. Ha én hívom meg, akkor az a természetes, hogy én fizetek. A nők pedig néha örülnek kis apróságnak. Itt nem kell nagy dolgokra gondolni! Ha pedig feljárok hozzá (tételezzük fel) és nem enged vinni semmit, mert ő hívott meg, akkor úgy gondolom néha egy étterem vagy más hely, ahol nem ő készíti az ételt természetes, hogy én állok mindent. Ez a fair szerintem. Aki smucik, azzal nem érdemes foglalkozni, mert előbb-utóbb csak gond lesz belőle.
2021. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!