Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Adott egy kapcsolat ami tönkre ment, eltelt már pár hónap de a két fél hiányolja egymást, és felmerült az újra kezdés. A régi dolgokon változtatva újra akarnák kezdeni, az eggyik fél teljesen biztos a dolgában a másik nagyon bizonytalan hogy akarja e ezt. Azt mondta hogy most beszélgetni és találkozni akar csak kapcsolatot nem. Azt mondtam neki hogy 1 hónapot "adok" neki arra hogy eldöntse mit szeretne. Velem lenni vagy nem. Erre azt mondta hogy ez nem behatárolható, de szerintem azért ez el lehet dönteni ennyi idő alatt hogy hiányzik e a másik fél annyira hogy vele akarjak lenni vagy sem. Szerintetek kemény voltam vele hogy 1 hónapot adtam csak?
2021. júl. 28. 15:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
1 es 4 hónap külön lét eddig, de közben folyamatosan kommunikáltunk, ha bármi bántotta nekem mondta el stb... és felvetült az újra kezdés kb 1 hónapja és azóta várok
2021. júl. 28. 16:07
 12/16 A kérdező kommentje:
És már csak azért is harcolni szeretnék érte mert látom rajta hogy ő is hiányol. Hozzám bújik ha ott vagyok, nekem mondja el ha bátja valami. És ez nekem sokat jelent.
2021. júl. 28. 16:09
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdező. Értsd már meg, hogy ezt nem lehet időben megszabni. Nincs sok és nincs kevés idő. Hagyd, hadd alakuljon. Ne tedd rá a nyomást, mert ebből baromira nem azt érzi, hogy fontos vagy neki, hanem azt, hogy hajtja a tatár. Legyél ott, találkozz vele, hallgasd meg, udvarolj, építsd vissza a bizalmat. Nem kell kimondani, hogy figyi, egy hónap múlva újra járunk, oké? Majd érezni fogod, ha már készen áll. Ha meg türelmetlen vagy, ismétlem, hagyd. Parancsszóra nem fog menni. Ahogy egy új kapcsolatba is energiát kellene tenned, ebbe is kell. Csak gondolom nem ezt vártad.
2021. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem az X idő várakozással van a baj, hanem azzal, hogy erőszakosan ultimátumokat akarsz szabni. Ez nem így működik. Ha akarod őt, teperj, és legyél türelmes, ha nyugalmat akarsz, és lezárni, akkor meg zárd le.
2021. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Türelmes ember vagyok. Ezért várok
2021. júl. 28. 16:29
 16/16 anonim ***** válasza:
Semennyit. Hagyd már békén. Nyilvánvalóan esze ágában nincs veled lenni.
2021. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!