Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pasi vagyok.Mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi vagyok.Mit tennétek a helyemben? 1 éves a kapcsolatom, Karácsonykor eljegyeztem 1 év után. Tudom, korai volt. Fiatalabb 12 évvel, és talán fixálni is akartam a kapcsolatunkat ezzel.De vannak gondok azért, ami zavaróak.

Figyelt kérdés
Alig találkozunk a munkája miatt. Hetente kétszer fél-fél napra. Ez az utóbbi időben lett számomra zavaró, mert hiányzik. Nem tudom elképzelni, hogy ezt bírnám a jövőben. A másik probléma, hogy kissé frigid. Nem látom rajta a szenvedélyt. Ő azt mondja, hogy mindig ilyen volt. Mindig mindent elkövetek, hogy felizguljon, kielégüljön, de ez 10-ből egyszer sikerül. Nincs igazán varázsa a szexnek így. Képzeljétek el, ahogy a melléhez értek, és ő megfogja a kezedet, mosolyog és elteszi onnan a kezedet.....és hasonlók.Lenne egy lehetőségem. Váratlanul megtudtam, hogy elvált az a hölgy,akivel nagyon bejöttünk egymásnak mindig. Nem frigid...:) jelezte felém, hogy "ő szabad". De én nyuszi vagyok.Felbontani egy eljegyzést?

2021. febr. 9. 12:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
67%
Hat pedig jobban jarnal a tuzes elvalt szukaval...
2021. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
Inkább most mint házasság után... amúgy sajnos vannak ilyen nők, az én barátnőm se nagyon értékeli ezeket a dolgokat.
2021. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megfordult a gondolat a fejedben, hogy milyen jó lenne azzal a nővel a múltból, akkor igen, bontsd fel az eljegyzést. Ha a szex sem olyan, amilyennek lenni kellene, és nem vagy igazán boldog, akkor ne akarj így leélni egy közös életet, jobb lesz így mindkettőtöknek.
2021. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, nyilván. De azt se értem, miért csak akkor érdemes dobni, ha már képbe került a másik. Pfff
2021. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%
Nevezzetek bunkó, hímsoviniszta disznónak vagy aminek akartok, de én szakítanék vele. Nekem olyan nő kell, akivel vonzódunk egymáshoz oda-vissza. Nekem ez nagyon elvenné a kedvemet az egésztől...
2021. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
93%
Szaros 1 éve vagytok még csak együtt, a rózsaszín köd közepén kéne még lennetek, de te már azon ügyködsz, hogy hogyan csald meg.. Tök felesleges ezt a kapcsolatot tovább húzni, legyél korrekt, szakíts és utána mehet bármi a másik nővel.
2021. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
73%

Hát de beszéltetek róla hogy ő miért nem élvezi a szexet?

Az elvált nonek van gyereke?

2021. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
65%
Latom nalad nem sokat jelent az eljegyzes. Mindenkit eljegyzel, aztan felbontod ha olyan kedved van.
2021. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
66%
#8 Az eljegyzes amugy sem jelent semmit, jogkovetkezmenye nincs.
2021. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten jobban jártok az eljegyzés felbontásával.
2021. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!