Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Társfüggőség. Van kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társfüggőség. Van kiút?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a párommal és nem tudom túltenni magam rajta. Legszívesebben visszamennék hozzá, de nem lehet. Sokáig próbáltuk életben tartani a kapcsolatot, de nem működött, a végén már elég szenvedős volt (talán nem meglepő, de ő is társfüggő). Azóta viszont rengeteget jár az agyam azon, hogy milyen jó lenne valaki (akár ő, akár más), akivel tudnánk közös programokat csinálni, vagy csak sétálni egyet és beszélgetni. Sokat dolgozom és a szabadidőm is igyekszem hasznosan eltölteni, de munka közben és a szabadidőmben is rendszeresen bejönnek ezek a gondolatok. Szabályosan gyötör az érzés, hogy nekem KELL valaki, de AZONNAL, mert egyedül nagyon rossz és csak szenvedek. Közben meg tudom, hogy most nem ennek van itt az ideje, először fel kellene dolgoznom a szakítást. Már szinte elkeseredetten nézegetem az ismerkedés kategóriát itt is, de közben meg szánalmasnak érzem magam és tudom, hogy most úgysem menne. Szeretnék felülkerekedni ezen az érzésen, de ha megpróbálom elterelni a gondolataimat, az csak ideig-óráig működik. Örülnék pár hasznos tanácsnak, tapasztalatnak azoktól, akik hasonló cipőben járnak vagy jártak.

2021. aug. 6. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit sem lehet ellene tenni.

Én is társfüggő vagyok. Egyedül semmihez sincs kedvem. Utálok egyedül menni bárhova, nincs motivációm semmihez.

Ennek ellenére állandóan egyedül vagyok.

2021. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én sem találtam meg eddig a kiutat. Tudom, hogy nagyon kevesen vannak, akik ennyire igénylik a társat, a mindennapos társaságot.

Lassan két éve élek egyedül, és gyakran nekem sincs kedvem kimozdulni itthonról, pedig nem egy otthonülős típus vagyok.

F

2021. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!