Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a volt páromon? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most nyáron lesz egy éve, hogy a volt barátommal elváltak útjaink... Nagyon megrázó dolog volt ez számomra, azóta van hogy hiányzik, gondolok rá. Képtelen vagyok másokkal ismerkedni, volt hogy esélyt adtam másnak de úgy éreztem hogy nem tudok máshoz kötődni, és hogy a volt barátomra van szükségem.. Nem keresem, és ő sem keres engem. Mégis néha úgy érzem hogy legszívesebben írnék neki, csak hogy tudjam hogy minden rendben van-e vele...

Ti mit tanácsoltok? Hogy tudnám "elfelejteni"? Vagy esetleg szerintetek lenne értelme írni neki?

Ti voltatok hasonló helyzetben?

Válaszaitokat előre is köszönöm szépen! Aki hasonló helyzetben van annak pedig kitartást kívánok!



2021. aug. 9. 03:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Szivatod magad, mert te akarsz KAPcsolódni hozzá. Még ha csak annyival is, hogy tudni akarod mi van vele stb.

Akkor tekinthető lezártnak egy kapcsolat, ha már semmit nem akarsz kapni tőle.

-miért akarod tudni ennyire mi van vele?

-miért lenne jobb, ha tudnád mi van vele?

-miért akarsz egy olyan emberről tudni, akivel már nincs kapcsolatod?

-köze van ennek ahhoz, hogy nem tudsz (vagy nem akarsz) máshoz kötődni?

2021. aug. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat… mit tudsz róla azóta? Van valakije? Akkor hagyjad..
2021. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ő szakított veled? Miért akarsz írni neki? Lehet neki már van más. Nem kell ezt erőltetni. Egyszerűen engedd el. Már 1 év eltelt. Ezzel csak magadnak ártasz.
2021. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha 30-on túl vagytok és mély kapcsolat volt a tietek akkor kérdezd meg mi van vele. Én is ezt tettem és amikor kiderült, hogy jól van eltudtam engedni.

Ha viszont fiatalok vagytok akkor hagyd szerintem.

2021. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Nekem a sok dugás sok nővel segített
2021. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Velem 4 hònapja szakítottak, ugyan ìgy vagyok mint te. Neki már van baràtnője, èn meg màsnak esèlyt se adok, mert az exemet akarom. Az eszemmel tudom hogy el kène engednem, de a szívemmel ez nem megy. :(
2021. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Dugj velem, jobb lesz😁
2021. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Én megkeresném. Ha ennyi idő után is hiányzik az nem véletlen.
2021. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Közös ismerősökön keresztül nem tudsz érdeklődni, mi lehet vele?
2021. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as ne haragudj, de ez egy akkora hülyeség és önáltatás. Nekem is több, mint egy évig hiányzott a volt barátom. Nyilván ő volt a szakítófel, megvolt rá az oka, hogy többe már nem velem akar együtt lenni. Attól, hogy hiányzik a másik, nem jelenti azt, hogy ez kölcsönös.
2021. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!