Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy segíthetnék a páromon,...

Hogy segíthetnék a páromon, aki nem örül semminek, nem teszik boldoggá a dolgok?

Figyelt kérdés

Lassan négy éve vagyunk együtt a párommal. Eddig minden rendben volt, nagyon szeretjük egymást, most tervezünk összeköltözni. Az utóbbi időben azonban feltűnt, hogy mostanában csak én kezdeményezem a szexet és általában visszautasít, hogy most nincsen kedve. Rosszul éreztem magamat emiatt, hogy biztos velem van a gond, féltem hogy kezd rám unni. Tegnap este megbeszéltük a dolgot, azt mondta mostanában nem kívánja velem (mással se kívánná, de pl maszturbálni szokott). Kiderült az is, hogy mostanában nem örül semminek. Se a barátaival nem érzi magát olyan boldognak, se amikor egyedül van, se amikor velem. Már a hobbiját is unja, így ha egyedül van folyton unatkozik, ha teheti csak alszik. A munkáját is értelmetlennek tartja. Ha valami vicceset csinálunk, akkor viszont őszintén tud nevetni, illetve ha este összebújunk érzem rajta azt a nyugalmat, amit eddig is. Mintha minden rendben lenne.


Én is észrevettem rajta, hogy nagyon közömbös mostanában, de nem hittem, hogy ekkora a gond. Van valakinek valami ötlete, hogy hogy segíthetnék neki újra boldognak lenni? Próbáljunk ki új dolgokat esetleg? Nagyon rossz őt így látni.



2020. aug. 14. 11:16
 1/5 Oláh Gyula válasza:
0%
Hàny éve vagytok együtt?
2020. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Depressziónak hangzik. Őszintén el kell beszélgetnetek róla, hogy mik azok a dolgok amik zavarják, mi az ami miatt rosszul érzi magát. És ha meglesz a probléma gyökere, ami akár több dolog is lehet, akkor azokkal kapcsolatban kell tenni valamit.
2020. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Első, olvasd el figyelmesen a kérdést.
2020. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondás,ne erőltesd ami nem megy .

Miért vagy oda mert nem akar szexelni.

Nem vágyik rá,műszer működik csak a vágy nincs meg . Majd jön .

2020. aug. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne felkeresnie vagy akár együtt egy pszichológust/párkapcsolati terapeutát, depressziós jeleket mutat. talán közelízt a párkapcsolati holtpont, szeret de most tudatosul benne hogy a végleg elköteleződés következik. Neem tudom milyen a szexuális életetek, az is előfordulhat hogy olyasmire vágyik amit nem mer elmondani neked, mert fél hogy elhidegültök emiatt egymástól. Mindenképp javaslok egy szakembert, mielőtt tovább súlyosbodik a helyzet, egy bizonyos ponton túl már nagyon nehéz rendbe tenni a dolgokat, rengeteg energiába kerül amit nem biztos hogy mindketten bírtok.
2020. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!