Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 ev utan kileptem egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 ev utan kileptem egy olyan kapcsolatbol, ahol az exem narcisztikus volt.Sokat szomorkodom, de tudom, hogy ok nem kepesek szeretni. Osztanatok meg velem tapasztalatokat? Zaklatni fog? Sokaig tart majd a zaklatas?N

Figyelt kérdés

nem akarok mar kibekulni vele, de remenykedem, hogy nem fog zaklatni mar. Tobb mint egy het telt el, sokszor mentunk mar kulon, de mindig elgyengultem, ha konyorgott. Remelem mar nem keres, ha eddig nem tette. Adjatok nekem erot, es tanácsokat, vagy csak tapasztalatot osszatok meg, az is sokat segithet

Meg mielott kerdeznetek, hogy honnan veszem, hogy narcisztikus, tobbek kozott:

-napi lelki terror

-havi kb 1 testi bantalmazas

-soha semmi nem volt jo, amit csináltam

-semmi kommunikacio

-gyakran közölte velem, hogy cseléd vagyok, es uritesre alkalmas targy.

soha sem akart velem kimozdulni

-mindig szidott a testvereinek, anyjaeknak, munkatarsainak

es meg annyi mindent irhatnek, de lenyeg a lenyeg, minden jellemvonas stimmel ra, h narcisztikus szemelyiseg zavarban szenved. ja es a csaladi hattere miatt is stimmel.. alkoholista, agressziv szulok, zero szeretet, gyerekkori traumak stb stb

33/N



#nárcizmus #testilelkiterror
2021. aug. 17. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha te ezt 5 évig tűrted, valami nálad sincs rendben. (nem csak neked jár a zsebpszichológuskodás)
2021. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

mivel manapság az emberek legalább 80%-a online éli az életét, ezét minden netes, telefonos kapcsolatot szakíts meg, tiltani ahol csak lehet.


ha pedig személyesen menne hozzád zaklatni akkor fordulj a rendőrséghez.

2021. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Szia ugyan ebben a helyzetben vagyok, olvasd el Tisza Kata: Most című könyvét nekem nagyon sokat segít.
2021. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1es!Nem kivanom neked, hogy legyen reszed ebben! Fuggoseget kepes okozni egy ilyen kapcsolat, pláne ha a masik felnek (azaz en) is van lelki baja... Ne legyen egyikben se reszed 😏 ez nem zsebpszichologia.. ezek egyertelmu dolgok voltak
2021. aug. 17. 17:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gratula, hogy sikerült otthagynod.:)

5 év után? És?

Mások egy fél életet leélnek egy ilyen ember mellett,vagy többet...

Egy ilyen kapcsolatot mindig más kívülről nézni,és más benne lenni.

Az ilyen "emberek" fokozatosan hülyítik meg a másikat, zavarják össze a gondolkodását.

Írod, hogy rossz gyerekkora volt...gondolom emiatt is mentél vissza hozzá többször!?

Sajnáltad, gyanítom sajnáltatta is magát... egyetlen embert sem jogosít fel semmilyen gyerekkor arra,hogy úgy bánjon a másikkal,ahogy ő veled.

Nem kell sajnálni, felnőtt ember, felelősséget kell vállalnia a tetteiért.


Minden kapcsolatot szakits meg vele!

Tiltsd le mindenhonnan, közös baratok is sztorno.

Elég friss a sztori, jó eséllyel meg fog keresni,persze ezt nehéz megjósolni.

Fontos!

Bárhogy sajnáltatja magát, xard le!!!

Ha pedig agresszíven közeledik, akkor nincs miről beszélni, nyilván elhajtod.

Erre is megvan sajnos az esély...

A legnehezebb részén túl vagy, fel a fejjel! :)


Maradt nála cuccod, vagy az ő cucca nálad?(kérdés hol eltetek együtt?)

Vannak közös barátok?

Mennyire tudod elvágni a szálakat, mennyire vannak elvágva a szálak...?

2021. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
haz atiras lesz a nevemrol leiratom a hazat az o reszere, csak meg gyujtok ugyvedre (mert o biztosan nem fizetne ki), es szabaduljak tole, a csaladjatol, mindentol.. Sajnalat, valtozasban valo hit, ezek miatt bekultem mindg.. meg o bezzeg nem csalt neg engem, blabla. Buta voltam. Elakarok minden szalat vagni, ami hozza vezet. Tegnap probaltam acelbol keresni, h ha mar ott van a hazban, ami a nevemen van, hajlando e a szamlakat fizetni.. kozoltem az ugyvedes dolgot is, es agresszivve valt, fenyegetett.. Egyebkent a hazat azert is hagyom neki, mert o vette, tartsa meg, en nem szivozok vele, csak hagyjon beken
2021. aug. 17. 19:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Vett neked egy házat, amihez neki jogilag nincs köze?

Neki van saját lakása ?

Így próbált magához láncolni...?


Ha jól tudom, ingatlan ajándékozásnál, a szerződésbe írt összeg(ház értéke, amit beleírtok az ügyveddel) 5-8% át szokták kérni az ügyvédek, nagyjából erre számíts.

Maga az ajándékozás díjtalan.

2021. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs,hogy magahoz akart-e lancolni vagy sem, de szabadulni akarok en ettol a lanctol is.. Amugy nagyon rossz ez az uresseg, ami van bennem.. Hozzaszoktam, hogy mellette nem nyugalom van, hanem mindennapos felkeszultseg kb. Mint ha tényleg drogrol probalnek leszokni.. Durva dolog ez
2021. aug. 18. 06:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon friss meg a sztori, nem csoda,ha levagy merülve.

5 év egy ilyen"emberrel"....

Próbálj megnyugodni Drága :) a nehezén túl vagy, a legfontosabb,hogy visszavedd az életed irányítását!

Jól gondolod, hagyd a fenébe a házat, ettől a féregről mielőbb, teljes mértékben szabadulni kell.


Család, barátok?

Velük hogy állsz?

2021. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Anyuek mellettem allnak teljes mértékben, visszakoltoztem hozzajuk. Vegre valaki, aki nem arra biztat, hogy pics@zzam ki a hazbol, mert jogilag az enyem. Nem kell az nekem. A csaladjatol is szabaduljak, mert egy alja az osszes! Alkoholistak, koszosak, velejeig gonoszak, akik nem hagynanak nekem nyugtot, ha a kicsi fiukkal kitolnek.. Hiaba ok is csak azt latjak benne, hogy kihasznaljak ot.. Hiaba magyaraztam anno neki nagyon sokat ezt.. Neki ezek a jok, akkor eljen veluk
2021. aug. 19. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!