Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Instagramon letiltsam az exem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Instagramon letiltsam az exem ?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szakított velem de minden nap lecsekkolom a profilját instán. Facebookon megkértem hogy tiltson le hogy ne reménykedjek hogy ő ír ha értesítés jön és jót is tett de most folyamatosan írni akarok neki instán és néha szoktam is. Semmi rinyálósat , teljesen ártalmatlan dolgokat pl : sok sikert az érettségihez. Visszaír de csak egy rideg "köszi" -t

De azon gondolkozom hogy talán könnyebb lenne ha megkérném hogy tiltson le ott is és ha valami tényleg fontos akkor majd telefonon megkeresem. De amúgy nem akarom elveszíteni , jó lenne ha egy napon barátok tudnánk lenni csak úgy érzem még sokszor el fogok gyengülni és nem akarom zaklatni.

Segít ez a tiltás dolog ?

Vagy nem és csak egyszerűen legyek erős és ne írjak ?

Mit gondoltok ? Mit tanácsoltok ?



2021. szept. 9. 00:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elfogadni hogy csak barátok vagytok akkor érdemesebb hogy letiltod és soha ne nézd meg mi van vele. Elég egyszerűen képzeld el hogy más pasival kezd el járni csinálni dolgokat, ha fáj/rosszul esik akkor magadnak teszel egy szívességet azzal ha letiltod. Ha meg úgy érzed nem zavarna akkor meg legyél a barátja én kb 2 éve vagyok baráti viszonyban exemmel és egész jól elvagyunk tudunk szarkasztikusan/viccesen beszélni a kapcsolatunkról és ott vagyunk egymásnak ha kell
2021. szept. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Vicces lenne más pasival látni merthogy fiú amúgy csak ezt elfelejtettem kiírni haha.


De amúgy viccen kívül én szeretnék a barátja lenni és azt mondta hogy ő is az enyém de olyan rideg velem. Talán csak idő kell még annak hogy ebből egyszer barátság lehessen

2021. szept. 9. 01:06
 3/13 A kérdező kommentje:
Bár azért az is igaz hogy fájna ha már most becsajozna. Nagyon.
2021. szept. 9. 01:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy pontosan rideg lenne csak pont hogy a barátja vagy baráttal nem kell beszélned mindig mindenről én van hogy legjobb haverommal se beszélek hetekig. Ha meg fájna hogy becsajozik akkor magadnak segítesz azzal hogy otthagyod mielőtt ez megtörténik. De ha csak az hiányzik hogy valakivel többet/sokat beszélgess akkor írhatsz nekem elég sok szabadidőm van amíg a vizsgákra készülök ^^"
2021. szept. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj, de furdal a kíváncsiság, miért kéregeted/kéregetnéd őt, hogy tiltson? Miért nem tiltod te? Értem, hogy szereted, és azt is elhiszem, hogy mennyire fáj, de azért na, egy kis méltóság legyen már. :/
2021. szept. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj a barátja lenni! Egyértelműen nem tudod elengedni, és így nem is fog sikerülni. Azért rideg veled, hogy tartsa a távolságot, és neki van igaza, le kellene tiltanod, és nem megkérni, hogy ő tegye meg.
2021. szept. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
5ösnek, mert ha te tiltasz le valakit akkor bármikor visszaveheted és írhatsz nekik, ha megkéred tiltson le és letilt nincs opciód rá hogy azt visszavedd és mégis ráírj
2021. szept. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
7, jó, akkor meg ír neki sms-t, e-mailt, vagy további platformokon ahol fent van. Ha tényleg írni akar neki, akkor nem egy fb/insta tiltás fogja megállítani, ha meg tényleg úgy érzi, hogy nem jó ez így, akkor letiltja ő maga. Itt a probléma az, hogy a kérdező még nem döntötte el, melyik úton halad tovább, és várja a megváltást az exétől egy kiharcolt beszélgetés és/vagy könyörület-tiltás formájában. Ezért mondtam, hogy értem, hogy fáj, de azért ennyire ne veszítse már el a tartását.
2021. szept. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noren1989 ***** válasza:
81%

#7, az azt jelenti csak, h kérdezőnknek semmi önuralma.


Kérdező, fogd fel, h vége, engedd el. Ne akarj vele baràt lenni, semmi jóra nem vezet.

2021. szept. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad békén az exedet. Ne akarj haverkodni vele, ne irogass neki, csak magadat alázod ezzel és sosem fogod tudni elengedni. Azért ír ridegen, mert pontosan tisztában van azzal, hogy nem vagy túl rajta, azért keresed meg hulyesegekkel,neki meg már kínos vagy. Az enyém is ezt csinálta, még akkor is hívogatott, mikor már új kapcsolatom volt és jól tudta. A végén tiltottam mindenhonnan a picsbe.
2021. szept. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!