Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csekkol instagramon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csekkol instagramon?

Figyelt kérdés

Az exemmel 2 hónapja szakítottunk, 1 hónapja pedig véglegesen megszakítottuk a kapcsolatot, mivel neki új barátnője lett azóta.

Ma láttam, hogy megnézte a storymat, a régebbiek közül pedig reagált is egyre.

Most ez mi kérdem én???

Egy hónapja még ő rázott le, hogy hagyjam békén, ne keressük egymást, mert neki alakul valakivel és én csak bekavarok.

Állítása szerint már akkor túl volt rajtam. Akkor miért nézeget mégis közösségi médián? Gondoltam arra is, hogy csak kiváncsi, hogy mi van velem, de akkor miért kellett üzeneten keresztül reagálnia a storyma? (A reagálás üzenetben jelenik meg)

Plusz ő az az ember aki ha egyszer lezárta a kapcsolatait, onnantól kezdve őt pont nem érdekli, hogy a másikkal mivan.



2020. dec. 22. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz vele. a helyedben le is tiltanám,úgyse akarnám nézegetni a képeit
2020. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Letiltottam, meg nem is nagyon foglalkozom vele, csak nem értem ez hogy van, ha még ő offolt le más miatt
2020. dec. 22. 17:50
 3/11 anonim ***** válasza:
A helyedben nem látnék bele semmit, mint ami van. Megnézte, reagált rá és ennyi. Ha akar valamit, majd úgyis üzen akkor!
2020. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem is te érdekelted, csak ami a lábad között van. Téged meg már ismer, ennyi. Majd bepróbálkozik más olyannál, akivel szintén egyből mehet. Ennyi.
2020. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De már van új barátnője. Miért érdekelné az “ami a lábam között van”? Ott van neki a friss, új pnci.
2020. dec. 22. 18:03
 6/11 anonim ***** válasza:
A regi szep idok emlekere all a kukija.
2020. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek nem úgy megy az elengedés, hogy oké, vége, és soha többet egyetlen gondolatig se jut eszébe a másik.. Főleg férfiaknál tapasztaltam ezt, hogy az elején gyakran úgy tűnik, ők könnyebben tovább léptek, aztán mindig akkor bukkannak fel, amikor a nő már örökre lezárta a dolgot.
2020. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most kiraktam egy storyt direkt, hogy lássam megnézi-e megint vagy csak egyszeri alkalom volt, és megnézte
2020. dec. 22. 21:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha a srác fel akarta kelteni a figyelmed, akkor sikerült neki, mert nagyon rá vagy kattanva. Megnézi és? Ha követ akkor természetes megnézi, ha meg nem követ és úgy, akkor se biztos, hogy akar valamit. Néhány órája még azt írtad tiltottad, most meg ezt csinálod.. Ha zavar, akkor tiltsd, vagy állítsd be a profilod privátra.
2020. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igaz... szerintem be állítom privátra
2020. dec. 22. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!