Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ha kb 1 év szakítas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha kb 1 év szakítas után az ex barátnő család tagjai felveszik a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A volt barátnő közel 1 éve szakított velem,aztán mostanában a hetekben majdnem mindegyik közeli rokonság 3-4 fő fel vette a kapcsolatot velem.Ezt illik? Nem voltam ilyenbe még. Igazából csak alapokról volt szó ,semmi extra munka,hobbi,iskola. Harag se volt köztünk az tény.
2021. szept. 15. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát elég fura. Őszintén csak teóriákat tudnék gyártani, hogy mi lehet az ok, de nem lennél előrébb. Ha zavarnak, udvariasan zárd rövidre a beszélgetéseket. Ha nem, akkor beszélgess velük, aztán majdcsak kiderül, mi áll a dolog mögött.
2021. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Részemről normálisan,de közömbös vagyok,alap dolgok oké rendben.Igazából,át futott az agyamon nekem is sok minden,puhatolózás talán vagy foggalmam sincs,de igen hát majd csak ki forrja magát
2021. szept. 15. 21:26
 3/7 moozygoo ***** válasza:
Fura, mi a fenét akarnak?:D
2021. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazan erthető a dolog, elég etikátlan.
2021. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Konkrét cél nélkül gyanús lenne. Én pl kerestem már fel tesóm exét, mert költözésnél találtam valamit, ami az övé volt, és vissza akartam neki adni. Ráírtam, nyílvános helyen odaadtam neki, megköszönte, ennyi.
2021. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem a volt barátnő tud róla, különben elég gyökér dolog a háta mögött kavarni a szart. Esetleg nála rákérdezhetnél hogy ez most mi? Hogy váltatok el?
2021. szept. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utobbi kommentelőnek: nemtudom tud-e róla,szerintem nem. Rá kérdezni őszinte leszek nem szeretnék tőle,mert van barátja legalább is ez miatt lett vége. Igazából békesen csendben mentünk szét,nehezen is engedett el ahoz képest hogy menni akart( ne okoljam magam akkor még ezt mondta),bár akkor meg volt neki az új,mert pár nap múlva meg már láttam őket.


Konkrét céllal nem kerestek fel, teljes alappal csak,ez a mizu hogy vagy.

2021. szept. 16. 04:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!