Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem akarom elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarom elengedni?

Figyelt kérdés

Év elején egy 8 hetes külföldi kiküldetésen összejöttem egy ott élő magyar nővel. Minden annyira szép és jó volt, hogy miután hazajöttem rájöttünk hogy kellünk egymásnak. Kiköltöztetett magához. Itthon hagytam az albérletem és a munkám. Mivel nem beszéltem az ottani nyelvet, tulajdonképpen ő hordott munkaügyibe, intézkedni, stb..

Másfèl hónap elteltével belefáradt ebbe, mert nem pihenni járt haza munkából, hanem az én ügyeim intézni. A kapcsolat elején megbeszéltük hogy neki fontos a pihenős énidő, amit én hiányoltam is tőle, és többször mondtam hogy vegyen ki énidőt. Azt mondta nem akar, mert egész nap egyedül vagyok otthon és velem akar foglalkozni. Mégis az ügyintézős belefáradás mellett az énidő hiánya volt az egyik fő indoka. Meg hogy még nem ismert eléggé, ezért gyakran félreértettük egymást. Nem veszekedtünk soha. Pénteken közölte, szombaton már landoltam itthon.

Egyszerűen nem tudom elengedni, annyira szerelmes vagyok és hiányzik. Mit tehetnék? Az összes problémánk egy kis odafigyeléssel kiküköszöbölhető lenne. Azt mondja még szeret, és érdeklődik utànam. De amikor egy új esélyről beszélek, határozottan elutasít. Változhat ez idővel?



2021. szept. 27. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így alakult😔 főleg, hogy miatta otthagytad a munkád és az albérletet. Nem mondom, hogy magadra vess, mert te jó hiszemű voltál. Viszont azt hogy gondoltad, hogy oda költözöl nyelvtudás nélkül?? Szerintem józan ésszel előre lehetett tudni, hogy nehéz lesz + igy gyakorlatilag tőle fogsz függeni nyelvi szinten. Sajnos ez egy jogos érv, hogy ne a nő intézzen neked mindent. (Ha szeret, persze miért ne, de előbb utóbb ebben el lehet fáradni). Melyik országról van szó? Kicsit de beszéled a nyelvet? Hajlandó lennél megtanulni azért, hogy ott élhess? Van olyan rokonod, barátod Mo-n, aki hiányozna? Ezeket is gondold át..
2021. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsit sem*
2021. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Nem ez a baja, ezek csak kifogások. Valami más van, amit nem akar az orrodra kötni.
2021. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!