Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet feldolgozni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni ha valakit szerettek ragaszkodtok hozzá, és ő is hozzátok mert nem akarjárok egymást elengedni. De mégse tudtok kapcsolatban együtt lenni mert az nem működött.?

Figyelt kérdés

El tudtok beszélgetni, hülyülni, mikor találkoztok minden jó. Hiányoljátok egymást.

De mikor az úrakezdésről van szó, a múltbeli sérelmek miatt ott van az a bizonyos fékpedál. És nem juttok egyről a kettőre. Együtt akarnátok lenni meg nem is.

Vagy volt már ilyenre példa hogy újrakezdés lett ilyenből és tartós kapcsolat lett?


2021. júl. 23. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

7 évig alkottunk egy párt. Az elején minden szuper volt, majd jött egy félrelépés . Azt még el tudtuk engedni, sőt jót is tett a kapcsolatunknak , mert újra egymásra találtunk. Nem sokkal később ismét előjöttek a problémák. Teljesen más elképzelésünk volt a jövőt illetően, sokmindenben nem értettünk egyet, ő pedig érzelmi zsarolással próbálta elérni nálam a céljait. Meguntam és már nem bírtam több energiát fektetni a kapcsolatba, ő meg máshol kereste a boldogságot ismét .

Mi is ragaszkodtunk egymáshoz , próbáltunk barátok maradni , de nem ment . Nem bírtam elnézni , hogy havonta más nőkkel jelenik meg , közben nekem meg előadta , hogy mennyire megviselte a szakítás és teljesen össze van törve . Megbeszéltük , hogy ennek így nincs értelme , ennyi jutott nekünk .A félreértések és a mihamarabbi továbblépés érdekében teljesen kizártam az életemből.


Ha valami nem megy, azt nem kell erőltetni pláne többször , egymás után. Ha tényleg jól érzitek magatokat egymással és nem lesztek féltékenyek a másik kapcsolatára , akkor simán működhet a barátság . De akkor tényleg le kell zárni teljesen a dolgot . Az ismerőseim körében is van erre nem egy példa , hogy szerelmes párként nem működtek együtt , viszont barátnak tökéletesek .

2021. júl. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont ez a probléma hogy ő neki oké lenne hogy barátok legyünk csak, de én részemről ez lehetetlen hogy csak az legyek neki.
2021. júl. 23. 07:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, én is pont ilyen szakításon vagyok túl. Két évvel ezelőtt voltunk először együtt kb 8 hónapig. Utána szakítottunk, mert ő folyton bizonytalankodott, hogy akarja-e ezt velem. Végül én akadtam ki, ez lett az ok. De elengedtem, igazából kicsit meg is könnyebbültem, mert nagyon kikészített a se veled, se nélküled kapcsolat. Aztán egy évig külön voltunk. Én éltem az életem. Fájt és hiányzott, én sem tudtam fejben elengedni, ezért nem is voltam képes mással kapcsolódni. Aztán ő megkeresett, neki se lett senki más. Megpróbáltuk újra. Először úgy tűnt, teljesen jól működik a dolog. Aztán összeköltöztünk (nem vagyunk már húszévesek) és onnantól kezdve lejtmenetbe kapcsolt az egész. A szex nem ment többé a részéről, az egész kapcsolat már csak a felszínről szólt. Ráadásul nekem meghalt anyukám, ő nem igazán állt mellettem lelkileg a legnehezebb időkben. Volt egy pont, ahol fel kellett ismernem, ez az egész nem vezet sehova és ki kellett lépnem. Még ő sértődött meg, hogy eldobom a kapcsolatot. Aztán meg azt mondta, hogy úgyse működött volna sokáig, mert a részéről ez már csak barátság. Nagyon fáj, nagyon nehéz, depressziós lettem. Neki már van más, így tudom, hogy mégis jól döntöttem. Megalázó egy olyan kapcsolatban lenni, ahol nem szeretnek, nem értékelnek.
2021. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Rajtatok múlik.A szerelem és a jó kommunikáció sok mindenen át tud lendíteni. Ha mindkettenkomolyan akarjátok.

Mit tanácsolnál egy barátodnak, ha ő lenne a te helyzetedben? Ha olyan súlyosak a problémák, mint az előttem kommentelőknél, engedd el.

2021. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a veszekedések voltak a problémák, a sok butaságon, és hogy a végén már nem tudtuk átbeszélni a dolgokat. De így pár hónap elteltével én felismertem a hibákat amiket csináltam, és azt mondta hogy ő is. Csak fél attól hogy múlt újra ismétli magát, és e miatt nem tudja mit szeretne.
2021. júl. 23. 21:21
 6/9 A kérdező kommentje:
4 es, én a barátomnak azt mondanám hogy ha szereti próbáljon harcolni érte. Mert én nem az a típus vagyok aki elengedi azt aki szeret, hanem próbálja helyre hozni a hibáit amit ejtett.
2021. júl. 23. 21:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Engedd el
2021. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett Veletek?
2021. nov. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8as 2 hónapja együtt vagyunk.
2021. nov. 14. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!